Cuma , 14 Ekim 2022
Anasayfa / YAZARLAR / Volkan Cengiz..

Volkan Cengiz..

Değerli dostlarım
Seçimden bu zamana kadar gündemi yorumlamadım. Açıkçası gerek de duymuyorum. Bir muammalar zincirinin içindeyiz. Allah hayır etsin.
Ancak şu var ki; nihai sonuç olarak çok uzun bir zaman sürmemekle beraber kesinlikle sandığın tekrar önümüze geleceğinden eminim. Bu siyasi partiler ile hiç bir formül istikrarlı bir düzeni sağlamaz ve netice olarak sandık çok uzak değil!

Gönlüme sorulsa bir müddet Chp, Mhp ve Hdp koalisyonunun Türkiye’yi yönetmesini, halkın kimin ne olduğunu görmesini, bedeli neyse bir kez daha ödemeyi ve sonrasında ülkenin seçime girmesini arzu ederdim.
Tabii ki böyle birşey mümkün değil. Sizin de müşahede ettiğiniz üzere, Ak Parti’yi iktidardan düşürmekten sonrasını düşünmeyen ve seçim öncesinde mangalda kül bırakmayan partiler, şu an boş gözlerle birbirine bakıyor. Ne asgari ücretten haber var. Ne emekliye çift maaş ikramiyelerden, ne mazottan, ne şundan, ne bundan!
Boşverin! Zaten hepsi yalandı fakat maalesef aldananlar da oldu. Sağlık olsun.
Bu arada sizlere videolar ile ilgili de bir kaç şey söylemek istiyorum. Yazının başında ifade ettiğim gibi sandık çok uzak değil. Bu süreçte yazı da yazacağım, videolar da göndereceğim. Videolar daha çok muhalifler için. Olur da belki birilerini düşünmeye sevk ederim umudu ile birşeyler yapmaya çalışıyorum.
Kabul etmeseler de, bildiğini sandıkları şeylerin hemen hemen tamamı tasarlanmış, kurgulanmış, kirli ellerin zihinlerinde kalmasını istediği şekilde bıraktığı konular. İşte o konuların hepsine cevap vereceğim. Asgari ücretten çözüm sürecine, Türkiye’nin Daiş’e yardım ettiği yalanından 17-25 Aralık operasyonuna, emekli maaşından özelleştirmelere kadar hangi konu varsa yorum yapacağım.
Dilerim Allah’tan, bir faydası olur. Selam ve dua ile…