Perşembe , 19 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / TEŞKİLATI İLE AK PARTİYE GEÇTİ!

TEŞKİLATI İLE AK PARTİYE GEÇTİ!

42200_ak-parti-ye-bursa-dan-170-basvuruKâğıthane Nikâh Salonu’ndaki katılım programında çok sayıda partili ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, AK Parti Kâğıthane İlçe Başkanı Faruk Gökkuş, mahalle başkanları ve parti teşkilatı hazır bulundu.

Mamaç, “Muhsin Yazıcıoğlu’nun yetiştirdiği kadrolar olarak AK Parti’ye geçtik” dedi.

Kağıthane BBP İlçe Başkanı Adem Mamaç yaptığı konuşmada, “Ben Büyük Birlik Partisine 20 yıl hizmet ettim. Ancak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı biz Kâğıthane Teşkilatı olarak destekledik. O günden sonra teşkilatımla uyum içerisinde çalışamadım. 1 Kasım sürecinde de AK Parti’yi destekleme kararı alarak Kâğıthane ilçe yönetimi ile birlikte komple istifa ettik” dedi.

“MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN YETİŞTİRDİĞİ KADROLAR OLARAK AK PARTİ’YE GEÇTİK”

Doğan Holding’in Onursal Başkanı Aydın Doğan’a da seslenen Adem Mamaç; “Eyy Aydın Doğan: Sen 28 Şubat’ta rahmetli Şehit Muhsin Yazıoğlu’na yapmış olduğun, basında kirli haberleri, asılsız haberleri, bugün de Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yapıyorsun. Bu ülkeyi bölmeye ne senin gücün yeter ne PKK’nin gücü yeter ne de paralel yapının gücü yeter. Türkiye Cumhuriyeti’nin başında Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan varken, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve onun yerli, imanlı kadroları varken senin karalama kampanyalarına biz buna müsaade etmeyeceğiz. Bu kavganın içinde tarafımızı belli ettik ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun yetiştirdiği kadrolar olarak AK Parti’ye geçtik” şeklinde konuştu.

Katılım programında Mamaç’a rozetini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ taktı.