Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / TÜRK BAYRAĞINA BÜYÜK SAYGISIZLIK

TÜRK BAYRAĞINA BÜYÜK SAYGISIZLIK

Sapkınlar sonunda bunu da yaptı! Her karışı kanla sulanan bu toprakların kutsal bayrağını kendilerini temsil eden paçavrayla aynı yere astılar.

amazan günü yaptıkları iğrençliklerle adlarından söz ettiren LGBT’li azgınlar, ABD’nin Orlando kentinde yaşanan bir olayı protesto etmek isterken büyük bir skandala imza attılar.

Şehitlerin kanıyla sulanan ay yıldızlı al bayrağımızla sapkınların âdi paçavrasını, açıklamaları esnasında yan yana asan ve kendilerini “Trans Kadınlar” olarak tanıtan bir grup LGBT’li sapkın, milletin sinir uçlarıyla oynayarak telafisi mümkün olmayacak zararlara zemin hazırlıyorlar.

MİLLETİN SABRINI ZORLUYORLAR

Bayrağımız başta olmak üzere milletimizce kudsiyet atfedilen değerlere karşı asimetrik psikolojik bir savaş yürüten grubun yaptıkları, “ABD’de yaşananlara benzer bir hadisenin Türkiye’de olmasını istiyorlar, bu yüzden Türk bayrağını kullanıyorlar” şeklinde yorumlandı.

Bu tür tahriklerle duyarlı Müslümanları tahrik etmeye çalışan LGBT‘li sapkınlar hakkında savcılığın ve devlet yetkililerinin acilen harekete geçmesi bekleniyor.

Bilindiği gibi; ABD’nin Florida eyaletine bağlı Orlando şehrinde eşcinsellerin gittiği Pulse Clup ismindeki gece kulübünde 50 kişi hayatını kaybetmiş, 53 kişi de yaralanmıştı.