Perşembe , 19 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / TERÖR TAZİYESİ YAYINLADI

TERÖR TAZİYESİ YAYINLADI

Fetullah Gülen, bugün örgüt tarafından finanse edilen gazetelerde son iki gün yaşanan terör eylemlerini kınamak için sözde taziye yayınladı.

Fetullahçı Terör Örgütü Lideri Fetullah Gülen ihanette hiçbir fırsatı kaçırmıyor. 1 Kasım seçimlerinden önce kapı kapı dolaşarak HDP’ye oy toplayan, üyeleri aracılığıyla PKK’ya istihbarat sağladığı belgelenen Fetullahçı Terör Örgütü’nün lideri Fetullah Gülen, bugün örgüt tarafından finanse edilen gazetelerde son iki günde yaşanan terör eylemlerini kınamak için sözde taziye yayınladı.

Ancak sözde taziye ilanında PKK terör örgütünden tek kelime bahsedilmezken yine devlet ve hükümet yetkililerini suçladı. Yayınladığı sözde taziye ilanının her satırında devlete ve hükümete saldıran Gülen, şehit haberlerinin kanıksandığını ve Türkiye’nin Ortadoğu ülkesi olduğu yalanını ortaya attı. Türkiye’nin geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana terör örgütüne karşı verdiği destansı mücadeleden tek kelime bahsetmeyen FETÖ lideri, taziye ilanında devletin güvenlik kuvvetlerini zaafiyete düşürmek için özel bir gayret gösterdiği gözlerden kaçmadı.

FETÖ LİDERİ İHANET İÇİN HER FIRSATI DEĞERLENDİRİYOR

Bütün bu gerçekler ortada iken hala ihanet için her fırsatı değerlendirmekten çekinmeyen FETÖ lideri Gülen, şehitlerimiz için yayınladığı sözde taziye ilanında yine devleti eleştirdi ve PKK’dan tek kelime bahsetmedi. Satır aralarına sinsi ihanet cümleleri yerleştiren Gülen, terörle mücadeleyi zaafiyete düşürmek ve hükümet yetkililerini eleştirmek için alçakça saldırmaya devam etti. FETÖ lideri Gülen, daha önceki ilanlarında da örgüt kardeşliği yaptığı PKK’dan tek kelime bahsetmemişti.