Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / ŞÜPHELİLER POLİSE ATEŞ AÇTI

ŞÜPHELİLER POLİSE ATEŞ AÇTI

Gaziosmanpaşa’da “Dur” ihtarına uymayan şüpheliler polise ateş açtı.

Gaziosmanpaşa’da polisin “dur” ihtarına uymayarak otomobille kaçan ve kovalamaca sırasında bir polis memurunu tabancayla ateş ederek yaralanan 3 kişi, daha sonra sığındıkları eve düzenlenen operasyonda yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Gaziosmanpaşa Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Büro Amirliğinde görevli polis memurları, içinde 3 kişi bulunan 34 UZ 1934 plakalı lüks otomobili şüphe üzerine Küçükköy Yolu ile Sipahiler caddelerinin kesiştiği kavşakta durdurmak istedi.

3 /9 Gaziosmanpaşa'da şüpheliler polise ateş açtı!
Polise ateş eden zanlılar, daha sonra araçtan inerek Sipahiler Caddesi’ndeki 4 katlı bir binaya girdi. Şüphelilerin tabancayla açtığı ateş sonucu bacağından yaralanan polis memuru, ekip arkadaşları tarafından olay yeri yakınındaki özel bir hastaneye kaldırıldı.

4 /9 Gaziosmanpaşa'da şüpheliler polise ateş açtı!
Olayın haber verilmesi üzerine şüphelilerin girdiği bina, polis tarafından sarıldı. Çevik Kuvvet ekipleri de çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.

5 /9 Gaziosmanpaşa'da şüpheliler polise ateş açtı!
Özel Harekat polisleri, zanlıların bulunduğu binaya operasyon düzenledi.

 

6 /9 Gaziosmanpaşa'da şüpheliler polise ateş açtı!
Ekiplerin bina çevresindeki çalışmaları sırasında polise mukavemet eden 3 kişi gözaltına alınarak Gaziosmanpaşa Polis Merkezi’ne götürüldü.

7 /9 Gaziosmanpaşa'da şüpheliler polise ateş açtı!
Plakası başka bir otomobile kayıtlı çalıntı olduğu düşünülen söz konusu otomobil ise polis tarafından çekici ile otoparka çekildi.

AA

8 /9 Gaziosmanpaşa'da şüpheliler polise ateş açtı!
 

9/9 Gaziosmanpaşa'da şüpheliler polise ateş açtı!