Cuma , 20 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / Sözcü Yazarı camiilerden rahatsızmış!

Sözcü Yazarı camiilerden rahatsızmış!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, inşaatı 3 yıl süren Güneysu Kıbledağı Hacı Hafız Yusuf Yılmaz Cami’nin açılışını yapmış, açılışın ardından, caminin karşısındaki mesire alanında, Orman Bakanlığı’nın yetiştirdiği keklikleri doğaya salmıştı. Burada Erdoğan’ın başına uçan kekliklerden biri konmuş, Erdoğan’ın koruması kekliği almaya çalışırken kekliğin ürkmesi üzerine ortaya gülümseten görüntüler çıkmıştı.

Bugünkü köşe yazısında, kekliklerin doğaya salınmasına değinen Sözcü yazarı Bekir Coşkun, “Keklik havadan baktığında aşağıda bir sürü kafa görüyordu. En uzununa kondu. Cumhurbaşkanının kafasıydı bu” şeklinde ilginç ifadeler kullandı.

Bekir Coşkun, skandal yazısını şöyle devam ettirdi: “Konacak başka yer? Kekliğin gidip konacağı yere o gün açtıkları camiyi yapmışlardı… Kıbledağı’nın tam tepesine, 1200 rakıma… Bu nerede bir tepe görse -parası milletten- oraya bir cami yaptırmaya bakıyor… Ya da tepe görünce aklına cami geliyordur… Çukura yapsan kim görecek?.. Çünkü bu camiler dekor…” A HABER