Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GÜNDEM / SEKS YAPAN KOMUŞUSUNDAN RAHATSIZ OLDU …

SEKS YAPAN KOMUŞUSUNDAN RAHATSIZ OLDU …

Seks yapan komşusundan rahatsız olan vatandaşa hoşgörü tavsiyesi
İsveç Sağlık Bakanı Gabriel Wikstrom, komşusunun geç saatte gürültülü seks yaparak kendisini rahatsız etmesinden yakınan bir vatandaşa ilginç bir tavsiyede bulundu.
Gabriel Wikstrom
İsveç Sağlık Bakanı Gabriel Wikstrom, komşusunun geç saatte gürültülü seks yaparak kendisini rahatsız etmesinden yakınan bir vatandaşa ilginç bir tavsiyede bulundu. Bakan, gürültülü seksin hem genel hem de özel sağlık açısından yararlı olduğunu söyleyerek, öfkeli vatandaştan biraz daha hoşgörülü olmasını istedi.
RIA Novosti’nin haberine göre, bir İsveçli Sağlık Bakanı Wikstrom’a bir tweet atarak, “Komşularım yine gürültülü seks yapıyor. Siz benim tek umudumsunuz: Akşam saat 10’dan sonra gürültülü seksi engeller misiniz?” diye talepte bulundu.
Bakan Wikstrom’dan talebe beklenmedik bir cevap geldi. Wikstrom, “Onlar açısından iyi bir durum diye düşünüyorum. Hem kamu sağlığı hem de kendi sağlıkları açısından iyi bir şey” diye cevap verdi.
İsveçli bakan, attığı tweet’in gazetelerde haber olması üzerine, sözlerinin arkasında durarak, İsveç’te 1996’dan beri çiftler arasında seksin dörtte bir oranında düştüğünü hatırlattı.
20 yıl önce çiftlerin ayda ortalama 5 kez seks yaptığını hatırlatan bakan, bugün miktarın ayda 3.8’e düştüğünü kaydederek, “Komşularımızın bu davranışla bizi öfkelendirdiğinden eminim, ama yapabiliyorlarsa ne âlâ, biraz hoşgörülü olmamız gerekir” diye konuştu.
DHA