Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / SALDIRI SONRASI GÜLEN’DEN ŞOK MESAJ

SALDIRI SONRASI GÜLEN’DEN ŞOK MESAJ

Fetullahçı Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen ihanet için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. İstanbul Atatürk Hava Limanı’ndaki terör saldırısından sonra bir taziye yayınlayan Fetullahçı çetenin lideri, teröristleri değil yine devleti suçladı.

1 Kasım seçimlerinden önce PKK’nın siyasi uzantısı HDP’ye destek veren, PKK terör örgütünün eylemlerini perdeleyen yayınlar yapan Fetullahçı örgütün lideri Fetullah Gülen ihanette hiçbir fırsatı kaçırmıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısından sonra bir taziye yayınlayan Fetullahçı çetenin lideri, teröristleri değil yine devleti suçladı.

TÜRKİYE TERÖRE DESTEK VERİYOR YALANINI SIRALADI

Taziye ilanında DAEŞ terör örgütünden tek kelime bahsetmeyen, uluslararası terör hakkında hiçbir eleştiride bulunmaya FETÖ lideri her cümlesinde devleti suçlayarak Türkiye düşmanı uluslararası kamuoyunun bir piyonu olduğunu yine ortaya koydu. Türkiye’nin teröre ve teröristlere destek verdiği yalanını sıralamaktan çekinmeyen Fetullah Gülen ” Terör ve teröriste tüm kapıların açıldığı , güvenliğin ve güvenlikçinin siyasi mülahazalarla feda edildiği, şer şebekeleriyle mücadelenin birinci gündem maddesi olmadığı bir iklimde iyimser olmak esasen mümkün değil” dedi.

TERÖRÜN EKMEĞİNE YAĞ SÜREN GÜLEN’DEN İHANET KOKAN TAZİYE

PKK terör örgütü ile ilgili verdiği ilanlarda da terörü değil devleti ve siyasi iktidarı eleştiren Gülen, DAEŞ saldırısı ile ilgili verdiği taziye ilanını “Allah Türkiye’yi idare edenlere basiret versin” cümlesi ile bitirerek terör örgütünün ekmeğine yağ sürmeyi ihmal etmedi. Gülen’in her cümlesi ihanet kokan taziye ilanı sosyal medyada tepki topladı.

kaynak: Sabah