Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / RASİM OZAN KÜTAHYALI’DAN ERDOĞAN’I KIZDIRACAK SÖZLER ….

RASİM OZAN KÜTAHYALI’DAN ERDOĞAN’I KIZDIRACAK SÖZLER ….

Rasim Ozan Kütahyalı’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Kızdıracak Derbi Yorumu

Rasim Ozan Kütahyalı’nın “Bu kararı kim verirse versin seyircisiz oynama kararına imza atan kurum ya da kişi bunun altında kalır, Bir rezalet olurdu.” sözleri Erdoğan’ı kızdıracak gibi.

Rasim Ozan Kütahyalı’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Kızdıracak Derbi Yorumu
Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe derbisi güvenlik gerekçesiyle ileri bir tarihe ertelendi. İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Derbi ciddi bir istihbarata bağlı olarak ertelendi” denildi. “Beyaz Futbol” yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, konuyla alakalı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kızdıracak bir yorumda bulundu.

“BU KARARI KİM VERİRSE VERSİN…”

Galatasaraylı olmasıyla bilinen Rasim Ozan Kütahyalı, dün gece Beyaz TV’de yayınlanan “Beyaz Futbol” programında konuyla alakalı yaptığı yorumda “Bu kararı kim verirse versin seyircisiz oynama kararına imza atan kurum ya da kişi bunun altında kalır, onu söyleyeyim. Bir rezalet olurdu.” dedi.

ERDOĞAN NE DEDİ

Terör gerekçesiyle ertlenen Galatasaray-Fenerbahçe derbisiyle alakalı dün gece TRT’ye konuşan Erdoğan, şu ifadeleri kullanmıştı; “Bazı ciddi istihbarat bilgileri üzerine önce seyircisiz oynatmayı düşündük ama daha sonra alınan istihbaratların ön bilgilerle örtüştüğünü görünce maçı ileri bir tarihe ertelemiş olduk.”