Perşembe , 19 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / O BENİM KARDEŞİM!

O BENİM KARDEŞİM!

Murat Boz ile Gözde Kansu arasında neler oluyor Murat Boz, Sıla konserini Gözde Kansu’yla birlikte izledi. İkili arasındaki yakınlık, “Yeni bir aşk mı?” sorusunu akıllara getirdi. İsmail BAYRAK 24 Eylül 2015 Yeni aşk mı?
0 Paylaş


A
+

Sıla, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda üst üste iki kez konser verdi.

İkinci konseri izleyenler arasında Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil, Cihan Ercan, Ziynet Sali, Burcu Kara, deniz akkaya, Mabel Matiz, Murat Boz ve Gözde Kansu gibi ünlü isimler de vardı.

Sıla’nın “Reverans”, “Hediye” gibi en sevilen şarkılarını seslendirdiği geceye damga vuran, Murat Boz ve Gözde Kansu arasındaki yakınlık oldu.

O BENİM KARDEŞİM

Konserin ikinci bölümünde Sıla’nın sahnesine konuk olan Murat Boz, yerine döndükten sonra şarkıları Gözde Kansu’yla sarmaş dolaş dinledi.

Boz, konser sonrası düzenlenen özel partiye de Kansu’yla birlikte katıldı.

Partiden saat 02.30’da aynı araçla ayrılan ikili, Şişli’de polis çevirmesine takıldı. O sırada objektiflere yakalanan ikili, aşk sorularını gülümseyerek geçiştirdi.

Boz, bir süre sonra Kansu’yu bir tekel bayisinde indirdi. Kansu, aynı konservatuvarda okuduğu ünlü popçuyla ilişki yaşayıp yaşamadığı sorusuna “Murat benim çok eski arkadaşım. Aramızda aşk yok. O benim kardeşim” yanıtını verdi. 31500279