Çarşamba , 18 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / NUSAYBİN’DE ÖZEL HAREKATÇI KANASLA VURULDU !…

NUSAYBİN’DE ÖZEL HAREKATÇI KANASLA VURULDU !…

PKK’lılar ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada, bir özel harekat polisi, PKK’lıların keskin nişancı tüfeği Kanas ile başından vurularak ağır yaralandı

Mardin’ın Nusaybin ilçesinde PKK’lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için sokağa çıkma yasağı ve operasyonlar devam ederken, keskin nişancı tüfeği Kanas ile vurulan bir özel harekat polisi ağır yaralandı.

PKK’lıların etkisiz hale getirilmesi, kazdıkları hendeklerin kapatılması, barikatların kaldırılmasıamacıyla başlatılan operasyonlar devam ediyor. Zaman zaman patlama ve ağır silah seslerinin geldiği ilçenin Abdülkadirpşa Mahallesi’ndeki DSİ Kavşağı’nda bugün saat 13.00 sıralarında PKK’lılar ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada, bir özel harekat polisi, PKK’lıların keskin nişancı tüfeği Kanas ile başından vurularak ağır yaralandı.

Yaralı polis memuru bölgeye çağrılan ambulansla Nusaybin Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk tedavisi burada yapılan özel harekat polisinin ambulans uçakla GATA’ya sevk edileceği bildirildi. İlçedeki Abdülkadirpaşa Mahallesi’nde çatışmalar devam ediyor.