Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MUSTAFA YAZAR: TAKUNYALI TAKKİYECİLER

MUSTAFA YAZAR: TAKUNYALI TAKKİYECİLER

Gün geçmiyor ki Fetö ile ilgili yeni bir şey duymayalım. Korkaklık ve hainlik üzerine doktora yapmış bir avuç ahmak son fetva ile artık medyadan uzak duracak. Tv ve basın kendilerine yasak çünkü okurlarsa kazara bişeyler öğrenip akıllarını kullanmaya karar verebilirler.

Ne kadar acı…

Dünyanın en iyi köprüsünü dünyanın en güzel kenti İstanbul’a gerdan yapacak gücü bulmuş, Fatih Sultân’ ın torunları akli melekelerini ne idüğü belirsiz karanlık bir adama teslim ettiler.

Kral Çıplak diyen Sayın Erdoğan’ ın yapmış olduğu yatırım ve hizmetlere dil uzatan bu militanlar, Yeni Türkiye’nin imajından son derece rahatsızlar.

Ümmetçilik maskesi altında milyar dolarlık kaynak elde eden, bu kaynağı zalimce vatanına düşmanlıkta kullanan hainlerin yeni adıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde yapmaya çalıştıkları ucuz girişimle, Bizans’ın intikamını almaya çalıştıklarını anladık.

Fatih Sultân Mehmed’ in onurlu mücadelesini taşıyan Fetih topraklarında, omzundaki halat izlerini, hayatlarını ve imanlarını ortaya koyarak mücadele eden, Hz. Muhammedin şefaatine nail olan mübarek vatanseverlerin şanlı destanı bir avuç Takunyalı Takiyyeci’ye İstanbul’ u yar etmez.

Fatih Sultân sizlere “ Bre deyyuslar uyanın gaflet uykunuzdan, emanetim olan topraklardaki ihanetenizin bedeli ölümdür “ diye sesleniyor. Fâtih’ in ahı hepinizi iki cihanda tarumar edecektir.

Sadist ruhlu karanlık lider Fetö, binlerce insan işinden olurken, küçük, orta, büyük işverenler cezaevinde iken, okullar kapatıp eğitim felç edilmişken hâlâ fetva verecek kadar küstah.

Sen yargıya yargıç oldun, hukuk terazisini bozdun…

Sen emniyete hakim oldum , huzur terazisini bozdun…

Sen eğitime hoca oldun , eğitim terazisini bozdun…

Bu milletin tek duası senin ahiret terazinin bozulması…

— İnsanda söz ile değişir kader. Ya yurda baş olur, ya da başından olur.

Fatih Sultân Mehmed–