Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MUSTAFA YAZAR: SUÇUN ALTIN ÇAĞI

MUSTAFA YAZAR: SUÇUN ALTIN ÇAĞI

Birinci Dünya Savaşı’nda yenilen Almanlar’ın yaşadığı ezikliğin dışa vurumu olan Hitler’in izlerini Fetö ve militanlarında görüyoruz. Bu izler bizi Türkiye’de işlenen karanlık cinayetlere götürürken, Feto’ nün ruhundaki karanlığı, kirliliği ve hainliğide görmemizi sağlıyor.

Amerika’nın eğitim sisteminin hamallığını yaparak, charter okullarını otonom sistemle yönetmeye hâlâ devam eden, aidiyetsiz bir mahlukat olan Fetö, Gladyo projesinin baş mimarı Amerika ile birlikte çıktıkları yolda PKK VE DAEŞ’ e de uğradılar.

Tüm yaşadığımız kanlı cinayetleri gözardı ederek, “FIRAT KALKANI “ operasyonuna istila diyerek dil uzatan New York Times gazetesi, DAEŞ’ in patronu olduklarını ispatlayan başlığını düzeltmeye çalışsa da tarafını açıkça belli etti. Örgütünün akıl almaz mali kaynağını PKK ve DAEŞ’ in hizmetine sunan karanlık hizmetin lideri, vatan hainliği hanesine her yeni gün yeni cinayetler ekliyor.

Fetö evlerinde ele geçen el bombalarının seri numaralarının , PKK’ nın kanlı cinayetlerinin işlendiği pek çok ildeki bombalarla aynı olması, örgütün işbirliği yaptığı yapıyı apaçık ortaya koyuyor.

Bingöl’ de canlı bomba şüphesiyle iki kez yakalanan militanın Fetö savcısı tarafından her seferinde serbest bırakılmasından, 2014 seçimlerinde Mardin Belediye Başkanı Ahmet Türk’ ün Pensilvanya’da Fetö ile görüşmesine kadar pek çok olay bizi ılımlı İslam mayınları arasından eli kanlı terör örgütü Fetö ve militanlarına götürüyor.

Gazete alarak, alınmasını metazorik olarak sağlayarak cennete gideceğini zanneden, kendi yarattıkları putun değimiyle bir grup ahmak; topladıkları himmet paralarıyla, vatanlarına, vatan evlatlarına atılan bomba ve kurşunların alınmasında başrol oynadılar.

Seçimlerde akın akın PKK oylarını vermeye sandıklara koşan, akıl ve fikir yoksunu Fetö uşakları, kansız, vatansız,  ALLAH’ sız tavırlarıyla, Türkiye Cumhuriyeti’ nin “SUÇUN ALTIN ÇAĞI“ dönemini oluşturdular. Öylesine hızlı oluştu ki bu çağ cezaevlerinde yer kalmadı. Geleceğimizi inşa edeceğimiz emek ve çabayı, Bu akılsız güruhun ıslahı için yeni cezaevleri kurmaya harcamak durumundayız.

Fetö ve ucuz cennet yolcusu militanları, İslam – Hristiyan köprüsünü kurmak için vatan evlatlarının kanıyla ellerini kirlettiği bu aciz dönemlerinde, Türkiye Cumhuriyeti’ nin cesur yürekli lideri Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN, Yavuz Sultân Selim Köprüsü’nü rekor zamanda bitirilmesini sağlayarak, şeref yoksunu sizlere gerekli cevabı vermiştir.

 

 

–Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık ise ölüme götürür. Yavuz Sultân Selim–