Salı , 17 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MUSTAFA YAZAR: PARALELCİLER SORULAR VE CEVAPLAR…

MUSTAFA YAZAR: PARALELCİLER SORULAR VE CEVAPLAR…

Öncelikle geçen gün okuduğum bir yazıyı aktarmak istiyorum bu konular üzerine yazılmış. Bu yazıyı okuyunca kimin neden ve niçin yazdığını anlayacaksınız.

”Hükümet & iktidar at ise, devlet binicidir. Kırbacı da Türk Silahlı Kuvvetleri, Milli İstihbarat Teşkilâtı ve diğer kurum ve kuruluşlarıdır. Velev ki at, sahibine göre kişnemez ise; kırbaçlanır / zamanı gelene kadar da koşturulur! Ama asla dere geçerken değiştirilmez.”

Büyük Birlik Partisi’ni Cemaat mi kurdu? Bana göre evet nerden biliyorum? Partiyi Kuran Feto’dur. Alpaslan Türkeş’ten ve Muhsin Yazıcıoğlu’ndan ayrılan bu şahıs kurdu bu partiyi. ERGENEKON’da neden ülkücü yok da Alperenler var dikkatinizi hiç çektimi? Parayı da veren Fetullah Gülen’dir. Alperenler biraz aşartırınca ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklar. Belki de ülke gündemini değiştirecek çok şeyler öğrenebilirler. Mesela bir faali meçhul cinayet bile gün yüzüne çıkabilir. İnanın bana ülke yerinden oynar.

Kahire’de iki kişi ayakta sohbet ediyor. Konuşanlardan birinin ismi önemli değil İkincisi Paralel Yapı’nın Farika sorumlusu Feto şöyle böyle diyor diğer adama Muhteşem kıvrak zekasıyla, diğeri Feto’cuya cevaplar veriyor. Feto’cuyu sıkıştırınca da başlıyor ötmeye ‘’Hoca effendiyi Devlet dövdü diye ABD’ye gitti diyor. Kim koruyor bu hocanızı, İçeride İç çember ??? Bende kalsın Orta Çember FBI ve Dış çember de CIA koruyor. O zaman çıkan cevabı çok zorlamadan dilden dökmek yararlı ABD Hocanızı bal gibi kullanıyor. Neden? Diyenlere Kadir Mısırlıoğlı örneği versem, Hasan Sabbah ve Fedaileri örneği desem bir çok kişi anlayacaktır.

Gelelim Silahlanma sorularına Paralel Yapı silahlanıyor mu? Algı mı? Sadece iş olsun diye ortaya atılan bir söylem mi?..

Silahlı kanadı zaten vardı. Mit gibi çalışan Merkezi de Konya’da olan Paralelin İstihbarat biriminin kontrolü altında silahlı adamlar var. Bunları ne zaman kullanır? İşte bu sorunun cevabı biz de yok. Kaynak diyor ki: O meşhur ” Temmuz Temmuz” diyorlar ya Eylül ayını göremiyor kimse. ”İşte Eylül’de gel, anlatayım” diyor. Silahlı eylemler nasıl olur nasıl yapılır… Şimdi bundan siz ne anladıysanız bende o kadarını anladım der geçerim şimdilik.

Fuat Avni geçenler de ki yazılarından birinde Cumhurbaşkanı’nın ”Epilepsi” olduğunu yazdı. Benim bu olaylardan önce delil gösterebileceğim bazı şeyler var. Ben dedim ki: EGO’su yüksek adamlarda Epilepsi olayı var. Saray’da birileri Epilepsi hastası. Hatta şunu da dedim. Epilepsi olan kimse Fuat’a çok yakın biri. BİNGO bunu fazla dillendirmeden Fuat yazıverdi ”Epilepsi” diye. Fuat bu bilgiyi nasıl ve nerden aldın? Yazayım… Diyelim her yeri ”Taş” olan bir binaya gittiniz. Sağında Yiğit Bulut, solunda İbrahim Kalın vardı. Sonra Yiğit Bulut yediği yemekten biraz rahatsız oldu da… O çok meşhur kişi, Yiğit’in arkasından ”bu kadar yerse olacağı bu.  Allah aşkına bu adama biri, dur desin. Bir de bunun Hastalığı ?????? varmış. Biliyor muydunuz” dedi. Gelmesi gereken biri de 5 dakika kadar geç kalmıştı. İşte o an gelen mesaj çok ilginçti, değilmi? ”Fazla leblebi yeme hatta leblebilerden uzak dur” diye. Bak kimseye bir şey söylemeyeceğim söz.Allah aşkına NTV Ankara bürosunun hemen sağında 34 plakalı Siyah Audi A6’da kimle konuştun da bu ”Epilepsi” olayını patlattın. Haberim vardı deme. Senden daha etkili ağabeylerin bu işi masaya yatırdığında, korktuğun için yazmaya ara vermiştin. Fikret Bila’nın bakışlarından korkup kızarmadın mı? O uçakta suyuna 3 tane buz attılar da ancak kendine geldin, değil mi? Kravatını gevşetirken, ölüm korkusu geldi sanki bana, demedin mi? Bekle beni Fuat yavaş ve emin adımlarla sana doğru geliyorum. Benim hiç acalem yok ama Ecelin benden. Bu ecel ölüm değil Ancak Allah alır canı… Tweeter’da ki ecelin benim Fuat’cım.