Perşembe , 19 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MUSTAFA YAZAR: P.İ.Ç.LERE İYİ BAYRAMLAR

MUSTAFA YAZAR: P.İ.Ç.LERE İYİ BAYRAMLAR

Bir bayram düşlerim: İslam ümmetinin mazlum çocuklarının zamanın ırmağında akan bir süprüntü gibi değil, zaman ırmağının yatağını belirleyen, kıyılarını gürül gürül akan sularıyla döverek verimli kılan bir nehre benzediği bir bayram. Nesne değil özne olduğu, onun yaptıklarına düşmanlarının hayalinin yetişemediği, kendisini öldürmek için gelenlerin kendisinde dirileceği kadar temsil kabiliyetine sahip olduğu bir bayram.

Bir bayram düşlerim: Yaralı ve bin bir pareli coğrafyamızın her yanından gürül gürül kanın gitmediği. Çocuklarının,anaların ahının arşı titretmediği bir bayram.

Viran olmuş hanelerinde baykuşların ötmediği.

Topraklarında ahlaksızların, soysuzların, sütsüzlerin, düzenbazların, madrabazların, hilebazların, mülhitlerin, müfritlerin, ifritlerin, çıfıtların, hainlerin olmadığı, aklını satmayanların, ALLAH’ı pazarlık mevzusu yapmayanların, vatanlarını satıp Amerika’ da yaşamayanların olduğu bir bayram …..

Ve düşlerimin bayramlarını yüreğinde yaşayan, dost gönüllü, asil, kahraman, vatansever, vefakar, cefakar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları iyi bayramlar.

Kişileri yatak odasında gözetleyen, mahremiyeti görüntüleyip kasetleyen ve bu kasetleri silah gibi kullanan sapıklar; size de iyi bayramlar.

Tam bir sütü bozuk, vicdansız, yalanı iman olmuş, karaktersiz, asrın İBN-İ SEBE’ si, din, vatan ve halk düşmanı, kana susamış, riyakar, şeref fukarası, sadist mahlukat FETANYAHU FETOŞ sana da iyi bayramlar.

Kendilerine engel teşkil eden üst düzey kişileri, kirli emellerinde kullanmak için yalan, iftira, şantaj, montaj yapan, Allah’ın rahmetinden ümit kesip, Batı’ dan medet uman Yezidler; size de iyi bayramlar.

Fetö ile birleşip ihanetin kitabını yazan, dış mihrakların plastik askerleri PKK, DEAŞ militan ve sempatizanları, vatansever ve bayraksızlar; sizede iyi bayramlar.

Sivas, Madımak, Başbağlar, Uludere ve nice kanlı eylemlerin sahibi, Uğur Mumcu, Hrant Dink ve Muhsin Yazıcı’ ların katilleri, tüm faili meçhullerin failleri olan gladyonun P.İ.Ç’ leri ( Paralel İhanet Çetesi) size de iyi bayramlar…