Cuma , 20 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MUSTAFA YAZAR: KÜSTAH!

MUSTAFA YAZAR: KÜSTAH!

Vatan haini Can Dündar küstah tavırları ve yazılarıyla prim toplamaya çalışıyor.

Sen kimsin ki zaten ateş topu olmuş memleketin REİS’ine “Tırlar içinde ne var?” diye soruyorsun.

Sen kimsin ki fitnenin lideri Fetö’nün eteğine gizlenip propagandist tavırlarınla huzurumuzu bozuyorsun.

Ne yaptın bu memleket için…

Oturduğun yerden, elinde bir tablet iki satır yazmayı marifet sayarak kendini göstermeye çalışan zavallı bir karakterden, Fetö ilişkisiyle bir anda, örümcek kafalı dediğiniz, sizlere gavur dinsizler diyen güruhla birleşerek şahsiyetsizliğini gördüğümüz Can Dündar…

Bu açık bir uyarı senin için.

AKILLI OL KÜSTAH HERİF…

Senin ve senin gibilerin ikiyüzlü tavırlarıyla kurtarılmadı bu vatan.

Kimse senin ve Fetö’cülerin yaptığı gibi, dış ülkelere gidip vatanını şikayet etmedi. Ezik resimlerini boy boy gördük sosyal medyada. Yalvarıyordun, “Kurtarın beni” diyordun. Sen değil misin bu vatana ihanet edip kaçıp giden.

Sen değil misin “15 Temmuz’da kalabalıklar askerleri linç ederken “Allahü Ekber” diye bağırıyordu. Türk bayraklarının yanı sıra yeşil İslam bayraklarını da taşıyarak ‘İdam isteriz’ diye haykırdılar.” diyerek Demokrasi Şehitlerini, gazilerimizi, yiğitlerimizi hedef gösteren.

Şükürler olsun ki bu ülkede namı dünyayı saran liderimiz Sayın Başkan Recep Tayyip Erdoğan var.

Şükretmelisin ki Sayın REİS senin gibilere karşı oldukça sabırlı. Çünkü senin gibi biri yönetseydi bu ülkeyi çoktan toprakla haşır neşir olmuştun.

Dünya ve tarih daima kahramanları hatırlar, vatan hainleri her dönemde rezil olmuşlardır. Şimdilerde senin olduğun gibi.

Korktuğun, titrediğin ezik resimlerinden belli oluyor. Bir iş yaptığını sanıyorsan bari; hiç olmazsa bırak başını dik tut da ADAM sansınlar.