Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MUSTAFA YAZAR: KORKUN!

MUSTAFA YAZAR: KORKUN!

ALLAH’ a kurbanlar adamaya saatler kala,
ALLAH’ a kurban olmaya hazır vatan evlatlarının bu bayram.

Kahpece dizayn ettiğiniz, adeta lanetlenmiş olan girişimin bedelini, onurunuz, aileniz, namusunuz, vatansızlığınız ve bayramsızlığınızla ödeyecek olan bir avuç cibilliyetsiz Fetö uşağının değil, tek cümle ile sokaklara sel gibi akan milyonların bu bayram….

“ Yetişin Abdülhamid’i deviriyorlar diyen yirmibir yaşındaki yiğidin iman dolu yüreğinin zerresi sizlerde olsaydı, HAKK’ ka kurban oluşumuzun bayramını yaşayacak yüzünüz olurdu.

SİZ ŞEREF YOKSUNU FETÖ’ cükler BİLMELİSİNİZ Kİ……..
Bizim belinde silahı, yanında on beş yiğidi ile TRT’ yi kahpe girişimcilerden kurtaran, soylu, şerefli, adam gibi adam SÜLEYMAN SOYLU’ muz var.

Sizin cenabet ruhunuzla başlattığınız girişime sığınağa sinmeyi reddeden “ Bizim görevimiz burada ölmek” diyerek atılan bombalara “Roket atsanız da buradayız, ölürüz yine gitmeyiz“ cevabını veren BEKİR BOZDAĞ’ ımız var.

Sizlere şeref ve namusla yaşadığınız vatanınıza kurşun sıktıran, nursuz lideriniz, Mehdi bozması, salya sümük ağlarken, haşhaştan ve yalandan sürekli terleyen, Amerikan köpeği, ilkokul terk, cahil küheylan, ağlak şeytan, Hz. İsa rolünü kanalizasyonda oynarken!

Bizim; itleriniz suikasta gelirken sefer namazına duran, “ ÖLÜMÜNE ÖLÜMÜNE” diye ekranlardan haykırarak, şehadet şerbetine nail olmak için, âdeta Azraili ürküten liderimiz, ALLAH’IN ASLANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ ımız var.

O ASLAN ki……
“MEYDANLARA“ diye kükrediği andan itibaren, sizler imansız, titrek yüreğinizle kaçacak yer arıyorsunuz hâlâ.

O ASLAN ki…….
“Hangi çılgın bana zincir vuracakmış“ diyerek vatanın her karış toprağını titrettiğinde; ahmak Bizans kılıklı, katil komutanlar ve lanetli mehdileri, boğazlarınıza düğümlenen milyonların hakkıyla, toprağın bile kabul etmeyeceği, sıfatsız mahlukatlar oldunuz.

UTANIN……..
“Ölürüz asla vatanı teslim etmeyiz“ diyen, kahraman, Hz. Ebubekir ruhuna sahip BİNALİ YILDIRIM’ dan.

UTANIN………
Darbecilere karşı “Hep birlikteyiz” diyen DEVLET BAHÇELİ ’den

UTANIN………
Havuzda abdestini alıp, şehâdete koşan, BEDRİN ASLAN’ larından.

UTANIN………
Evlatlarına “Bugün Vatanın Yolunda Öleceksiniz” diyen ANALAR’ dan.

VE KORKUN…..

ALLAHU EKBER…..
ALLAHU EKBER…..
ALLAHU EKBER……!!! diyen, hepinizi imanıyla boğmaya hazır, ERDOĞAN SEVDALILARI’ ndan.