Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MUSTAFA YAZAR: FETO BUNLARIDA MI YAPMADINIZ…

MUSTAFA YAZAR: FETO BUNLARIDA MI YAPMADINIZ…

Bunlara sorsan temiz mahalle çocuğu camii’den eve evden işe giden tipler… Allah inancı bizden fazla bir kanatları eksik. Uçuyorlar tek rakipleri THY Feto bunlara gece rüyalarına geliyor bir kanat takıyor. Daha iğrenç bir şey yazayım size. Feto bunları öldükten sonra cennete götürecekmiş. Feto beni de al yanına  orda kıvırmak yok ama ben bu cemaate şah damarından yakınmış diyecem kıvırmayacan şikayetçi orda da olacam ya senden yana.  Cemaat artık ultra kanatlı. Hadi her yeri saran kanatlı ağabeyler size bir sorum var kolay basit bunu cevaplayın.

Toplanan 80$’lık koka yaprağı, kimin  hamurlaştırıılıp 800$’a, limanda saf kokain olarak 2141$’a, ABD sınırında 34000 $’a, NY’ta 120000 $’a satılıyor Allah aşkına buda mı sizin değil. Bana yapma herkese yapta buradan direkt payı ben almış olsam bu yazıyı zaten MİAMI’de neler olup bitiyor yazarım. Bi bitiremediniz bu himmet paralarını. Bitmeyecekte. Yalan  yalan kocaman bir yalansınız. Ulan himmet leri topluyorusunuz. Bu paralı ne yapıyorsunuz. Deli gibi ABD’de bilişim sektörüne yatırıyorsunuz. Bunu da yakında kokusu çıkacak. Bu arada sizin Bu Hoca dallaması var ya Şah damarınızdan yakın Ulen bunun kulakları iflas etmiş Yanında Fırat diye biri iki kere tekrar ediyormuş. Kulağı duymayan size nasıl yakın olacak. İşemek için on dakika organ arayan adam mı size şah damarından yakın. İç içe geçin emi. Gelelim perde 2’ye

Bu Abiler ablarlar son günlerde Casusluk oyunu oynamaya başlamışlar ağlarından WhatsApp üzerinden yazışmaların sağlıyorlarmış sonra gruba dönmüşler gruplar halinde mesajlar atıyorlarmış. Buda olmayınca  belirlendi. bu haberleşmeler güvenli olmaması, cep telefonlarında kayıtlarının teknik incelemeyle bulunması üzerine terk edilmiş. Ardından server’ları yurt dışında bulunan ‘Kakao Talk’ uygulamasıyla haberleşmeler sağlamaya başlamışlar. . Bunun da açığa çıkmasıyla, ‘By Look’, ‘Cover Me’ uygulamalarına geçilmiş.  son olarak ise ‘Eagle Talk’ uygulaması geliştirilmiş. Casusluk filmlerini aratmayan bu haberleşme yöntemlerinin, deşifre olmaması için büyük gizlilik içinde yürütülüyormuş.

FETÖ/PDY üyelerinin, toplu görüşmelerde bireysel görüşmelere geçtikleri de tespit edilmiş. Deşifre edilen bu haberleşme sistemlerinde, yazışmaların sadece iki kişi arasında karşılıklı şifreli onaylarla yapıldığı, okunan mesajın 5 saniye içerisinde otomatikman siliniyormuş. Ayrıca taraflardan birisinin ekran görüntüsü alması durumunda ise karşı tarafa uyarı gittiği belirlenmiş. Ulen ne zaman FBI oyanamaya başladınız siz yarım akıllılar. Yakında bunlar gelir Selamınaleykum FBI ben derlerse sakın şaşırmayın.

ŞİMDİ ÖZEL BİR ALINTI

5 / 7 / 10 yıl sonrasını öngörebilmek (geleceğe dair) için istatistiklerden çok ilk hissettiğime inanırım. Kontrollü kaosa hakim olan bölge haritasını çizecek / kontrolü kaybeden de “kaos”ta eriyecek. Kaosu çıkaranı biliyoruz, oyun içinde oyun zamanı / kontrolü kaybetmesini sağlarsak kazanmaya başlarız. Başkaldırmanın değil başeğmenin zamanı / başımız eğikken toprağa bakarız / bu topraklar da bize doğru yolu gösterir! Benzerleri birbirine sürtersek ateş çıkar / “Kaos’a Kaos”. Batı yazıyı görünce kaosa / doğu sözü duyunca kaosa yatkındır derim. Kaos teorisine dair bölgesel (spesifik) analizler bana yol verir. Sebep & sonuç / antropolojik etkileşimdeki sosyal yapının gelişim periyotları v.b.

Bir anı ile sonlandıralım derim; Kahire’de F tipinin Afrika sorumlusu ile 2009 senesinde konuşuyoruz.. Hocaefendi şöyle hocaefendi böyle & övüyor da övüyor / bir oyun oynayalım sizinle dedim gülümseyerek, “peki” dedi. Sizi dövsem burada nereye gidersiniz? “Polise” / rüşvet verdim dövmeye devam? “Evime gider kendimi korumaya çalışırım” der demez ben, “hocaefendiyi devletimiz dövmeye başladığında evine gitti” dediğim an “hocaefendi hastaydı, ABD’ye onun için gitti” dedi. Kendisine cevaben başladım saymaya; “iç çember siz  & orta çember FBI & dış çember CIA koruyor”. “Normal bir TC vatandaşını ABD niye bu kadar ciddi korur?” dediğim an elcevap “nereden biliyorsunuz hocanın ABD’yi kullanmadığını?” O an durdum ve aklıma Hasan Sabbah  ve fedaileri geldi inanın! Kadir Mısırlıoğlu’nun yıllar önce devletten kaçıp evi İngiltere’ye gitmesi gibi benzerlik arz ediyor olay.. Biri ferdi diğeri cemaati bir kaçıştı evlerine / gel koruyup eğitelim kullanalım / devlet sıkıştırdıkça etki ajanları evlerine dönüyor! ABD’ye gidişine göz yumulması hatadır derim / bildiğini yerinden kontrol et! Yollarsan bilene kadar geleni zaman kaybedersin /  mantığı. Kısa vadede zarar uzun vadede yarar / Öcalan’ın geri dönüşü = asker / istihbaratçı zıt görüş ayrılığının getirisi! Attığımız bumerangı tutmasını bilemez isek gelir yüzümüze çarpar / atan elin döndüğü an tutması gerekliydi derim! O tohumu kim attı ise onun tutması gerekirdi / Pilot Necati & asker beyni! Neyse ben gelecekten umutluyum / tekrardan Temmuz’da hayır vardır der geçerim… Şiddet istediniz liste istediniz. Sabırlı olun bende her geçen gün bir bir yazacam.

Birde kalkmışlar akılları sıra belge yayınlamaya kalkıyorlar gece gündüz işleri güçleri Mit tırları…ClaxhQQWYAA_hwp