Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / Mustafa Yazar: DÜŞMAN!!!

Mustafa Yazar: DÜŞMAN!!!

Düşman TDK’ da karşılığı  Birinin kötülüğünü isteyen, ondan nefret eden, ona zarar vermeye çalışan kimse, yağı, hasım, antagonist, dost karşıtı. Aynen böyle. Şimdi bizim dümanlarımız kim. Nerede yanlış yapıyoruz. Düşmanın oyunlarının farkındamıyız.

Fetoculardan başlayalım. Geçenlerde Bursa’da bir iş adamına iki abi gelir. Bu ağabeyler Ramazan bayramı geliyor diye sokağa çıkmışlar. Bursa’nın belki de ihracat da üst sıralarda yer alan bir iş adamından randevu almışlar. Bu randevu da Malum iş adamının bir tanıdığı ismiyle almışlar. Aklına da gelmemiş aramak hemen kabul etmiş sekreteri vasıtasıyla. Gün gelmiş bu zerzevatlar iş yerine gelmişler. Bizim iş adamı tabii ŞOK olmuş tanımıyor gelenleri. ‘’Hayırdır arkadaşlar yani kimsiniz’’ Bu zerzevatlar kendilerini tanıtmışlar sohbet Ramazan bereketleri din mevzuları konuşulmuş. İri olan zerzevat hemen lafa girmiş. ‘’Efendim malum Bayram geliyor. Biz sizin adınıza 500 bin TL yazdık. Ne zaman takdim edersiniz. Bizim iş adamı 1 dakika falan kendine gelememiş. FETOCULAR utanmadan kendilerini de tanıtmışlar. Bizim ki kallavi bir küfürlerle yolcu etmiş. Kapıdan çıkarken Abilerden biri şu sözü söylemiş. ‘’Gazap çok yakınında olacak’’ Arkadaş dövsem bir türlü zaten olayın şokunu yaşıyorum O an ne diyeyim ne edeyim bilemedim demiş. Olayı unutmaya siniri yatışmaya başlayınca birkaç telefon görüşmesi yapmış. Nasıl olur da gelirler haraç ister gibi 500 bin TL yazdık. Ben bunlarla daha önce su bile içmedim. Bırakın sempatizan yada onlardan olmayı. Aradan 3 gün geçtikten sonra. Bu İş adamının başına türlü türlü olaylar gelmeye başlamış. Sıkı durun ortakları bile neredeyse arkadaşı Paralelci ilan etmiş. Sözde Devlet adına çalışan garip tipler türemeye başlamış. Araştırmalar yapılıyor senin hakkında diyenler olmuş. Konu tam mahkemeye iletilecek yargıya taşınacak. Bu kez de tehditler başlamış. Arkadaş nalet olsun demiş. Avrupa’ya kısa bir tatile çıkmış. Şimdilik olaylar yatışmış ama bakalım Bayramdan sonra neler olacak. Evet düşman bunlar ülkenin en büyük düşmanı Fetocu’lar eğer istediklerini alamazlarsa bu kezde sizi paralelci yapmak için yapmadıkları kalmıyor. O yüzden size biri bu paralelci derse en azından oturun 1 hafta düşünün araştırın. Düşmanın böylesi işte.

DHKPC bu da düşman vatanın bölünmez bütünlüğüne göz dikmiş ahlaksızlar. Sözde bunlar da İstanbul’da türlü türlü oyunlara giriyorlar. Öğrwencilere yönelik kendilerine çekmek için bin türlü oyunlar. Bu ahlaksızlar gitmişler öğrencilere kendilerini idolojilerini anlatıyor. Bu öğrenciler de kabul etmeyince ailelerine yakınlarına bu çocuk uyuşturucu kullanıyor diye iftira atıyorlar. Yetmiyor garip sokak da yaşayan kimsesizleri de üstlerine salıyorlar. İşte düşman bunlar sözlükte ki gibi. Mert değiller kaypaklar işlerine gelmeyince her türlü yola giriyorlar. Yapamayacakları hiçbir şey yok türlü türlü kahpe düzenler kuruyorlar. Bu kandil akşamı Allah onları bildiği gibi yapsın. Biz çok zor bir dönemden geçiyoruz. Doğru yanlışı bazen ayırt edemiyoruz. Dikkatli olalım. Düşmanlarımız mevzilerinden bir gece haince çıkıp siperlere ansızın saldıran düşman askerler gibiler. Biz ne olursa olsun Doğrudan ayrılmayalım. Yitip gidenlerin hatrına bunlara imkan vermeyelim. İşte İstanbul son saldırılar bizi en can alıcı yerlerimizden vurmaya çalışan mahluklar. Şimdi birlik zamanı oyuna gelmeyelim. Pis oyunlarını bozalım. Şimdi kenetlenme zamanı Kürdü Türkü diye bir şey yok BİZ varız bu topraklar hepimizin. Unutmayın bizi yıkmaya çalışanlar asla başarılı olamayacaklar. Bunları yazarken bizde görüdklerimizi duyduklarımızı yazıyoruz. Kah sen örgütçümüsün diyorlar Kah Paralelcimisin. Zor bir süreç çok zor. Ama başaramayacaklar başaran biz olacağız. Yarınlar bizim Allah milletimize zeval vermesin. Bu yazdıklarımla fasiştçe yazılmış yazı yok öyle böyle demeyin. Bu yazı aslında hepimizin şu an düşündüklerinin aynası. Solcusuda sağcısı da aynısını düşünüyor. Düşmanlarımız çok acımasız artık kenetlenme bir olma zamanı. Biz vatandaşlık görevimizi yapacağız ve Devletimiz bunları bir bir temizleyecektir.