Salı , 17 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MUSTAFA YAZAR: DERİN BİR ANALİZ!

MUSTAFA YAZAR: DERİN BİR ANALİZ!

Bir FETÖ mensubu nedir, nasıldır, nasıl bir kişilik profili sergiler :

FETÖ mensubu olmanın ön şartı kişilik yoksunluğu ve ezik olmaları gerekiyor. Fethullahçı denildiğinde akla gelen tipler “ezik, korkak, sünepe sürekli tedbir adı altında gizlenen, insanların suyuna gidip şirin görünen tiplerdir. Eleman profilleri sosyal hayat veya iş hayatında başarılı olmaya uygun değildir. Ortada makul bir insan profili maalesef yoktur. Temel dini kavramlardan uzaklardır. Fetocular, İslami meseleler de son derece cahildir. Kuran-ı Kerim, hadis ve diğer temel kaynakların hiçbiri hayatlarında yoktur. İnanın Fetocuların bir İmam Hatip Öğrencisi kadar ne dini ne de Arapça ilgileri vardır.

Haydar Meriç cinayetinin perde arkası:

İşte FETÖ zanlısı istihbaratçı polislerce gerçekleştirildiği iddiası soruşturulan cinayetle ilgili detaylar:

FETÖ zanlısı istihbaratçı polisler Kırklareli’nde Haydar Meriç cinayeti konusunda sorgulandı.

9 polis tutuklandı. Cinayetle gazeteler ilgilenmiyor bile. Bu ülkenin medyası sapıklığa ve cinayete suç ortağı oluyor. Haydar Meriç neyi araştırıyordu? Şok olacaksınız. Bazı yapılmış şikayetleri yazıyordu. Sıkı durun Sapıklıkları hakkında gizli tanıklar bulmuştu. Ne garip birden öldü… Tamda yayına verilecekti.

Ne bulmuştu Fetullahın yaz kuran kurslarında ve İzmir bölgesinde? Öğrencilere yaptığı cinsel istismarları. Fetullahın kardeşi ve yeğenlerinin tecavüz ettikleri küçük çocuğu ve davayı unutturdukları gibi Haydar Meriç’i de unutturmaya çalışıyorlar. Başarılı olamayacaklar. Bende bu konunun üsütüne gideceğim. Bakalım bana da gelecekler mi? Bu pısırıklar.. Çok şaşırdığım bir durum da, Haydar Meriç’in öldürülmesi ile ilgili İstanbul basınına büyük baskı yaptıkları, gelen haberler arasında. Yamanlar koleji, burada ki ağabeyinin ve yeğenin tecavüzleri buradaydı. Bize de bazı dosyalar yolda geliyor. Görecez bakalım hadi gelin koşa koşa… Yahuu bunlar Türkçe Olimpiyatları’na Peygamber geliyor diye saf sata yapıyorlardı. Yazıklar olsun size. Unutmadan gençleri bir dönem özel seçiyormuş. Çok iğrençlikler çok… İğrenç adamların iğrenç tuzaklarına kimse boyun eğmeyecek merak etmeyin.