Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MUSTAFA YAZAR: BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA

MUSTAFA YAZAR: BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA

“Yalnızlığımı biliyorum ama mücadelemi sürdüreceğim.” sözleriyle hepimizi üzen Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adeta yüreklerimizi dağladı.

15 Temmuz’ un acısı geçmeden, sürekli vurucu hamlelerle karşımıza çıkan, adları ne olursa olsun hain, nefret yüklü, kanlı karanlık güçler finansal darbe girişimindeler.

Bu ekonomik sabotaj dahil, yalnızlığını hep hisseden, hep içinde yaşayan Sayın Cumhurbaşkanı bir ihanet çemberinin içinden hepimize seslendi.

Tüm inlerine girdiğimiz Fetö’cüler; faiz, döviz manipülasyonları üzerinden ekonominin dalgalanmasına, iş dünyasında panik ve karamsarlığa sebep olarak, ülkeyi bir kez daha kaosa doğru sürüklemeye çabalıyorlar.

Gezi olayları, 17-25 Aralık ve en son 15 Temmuz’a duyduğumuz öfke hepimizi keskinleştirirken, aileler darmadağın, kan bağları zedelenmiş bile olsa, bir sözüne meydanlara akdığımız , tanklara, jetlere kafa tuttuğumuz gibi SENİ ASLA YALNIZ BIRAKMAYIZ.

Özgürlüğümüze ve geleceğimize yapılan her saldırının önünde, asil ve dik duruşuyla, vatanı, namusu koruyan, Cumhurbaşkanı’na, BAŞKAN’lığa giden yolda, her durumda, her şartta destek olmak boynumuzun borcudur.

Emperyalist mantığın temsilcilerine eğilmeden, paradan para kazanan emeksizlere geçit vermeden, faizcilerin bizi köşeye sıkıştırmalarına asla izin vermeyecek bu eşsiz vatanın evlatları, anaları, çocukları…

Ya seninle BİR olacağız ya yok olacağız. Nefes sayın devam ettikçe, biz neferlerinin sayısı an ve an katlanarak, seni “ALLAHU EKBER” nidalarıyla takip edecektir.

Yolun yolumuz, davan davamız, sözün sözümüz olacak. Seni Abdülhamid Han’ın yalnızlığına, Menderes’in çaresizliğine asla terketmeyeceğiz.

SEN Ortadoğu’nun kurtarıcı lideri; Kudüs sokaklarında anaların, çocukların adını bildiği, en çok konuşulan RECEP TAYYİP ERDOĞAN isminin sahibi; mazlumların gür sesi, İslam’ın son kalesi bu milletin REİSİ;

Ecdadın, ebedi ve ezeli düşmanlarına korku salan, yıkılmayan, aydınlıkta bulmadık ki seni karanlıkta terk edelim.
Şehidimin nuru yüzünün aydınlığı, gariplerin duası yolunun ışığı olur. Her dua ile gökyüzünde birleşir, ardında dağ oluruz.

Sadece rükuda eğiliriz diyen REİS’imize sadakat şereftir bizim için.

ALLAH ŞAHİT OLSUN Kİ SENİNLEYİZ…
AND olsun yer gök şahit olsun,
Asla yalnız yürümeyeceksin…
Ömrümüzden ömür, canımızdan can senin olsun.
Tüm dünya dinlesin tüm dünya duysun,
Beraber yürüdük biz bu yollarda.