Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / Mustafa Yazar: ASRAN MEDYA ÖZÜR!

Mustafa Yazar: ASRAN MEDYA ÖZÜR!

Asran Medya olarak bence okuyucudan ve bizi takip edenlerden özür dileme vakti geldi. Öncelikle Medya olarak bu yola çıktığımız da hayallerimiz vardı. Yüzmeyi öğrenmeden okyanusa girmeyecektik. Bunu yaptık ama sanırım alay konusu olacak kadar çocuk havuzuna girmek yerine leğende küçük suda oynamayı bile öğrenemedik. ÖZÜR DİLERİZ! Bizim hatamız. Gazeteciliği size anlatmama gerek yok. Bunu herkes biliyor.
Bir de bizim çalışanlarımız ya da daha önce ailemize katılıp farklı sebeplerle bizle yolları ayrılanlar için. Bir iki çift sözümüz olacak. Gazeteci olunmuyor 3 ay da geçse olunmuyormuş maalesef. Biz büyük hata yapıp her kapımızı çalanı aldık seni gazeteci yapamayız ama bu konuda yetiştirelim dedik. İşte burada hata yaptık. Her meslek dalında ki insana böyle derseniz. Bizim gibi kaybeden olursunuz. Gazetecinin hafta sonu yoktur. Gazetecinin bayramı yoktur. Sebebi de okuyucunun haber almasını haberdar olmasını sağlamaktır. Göreviniz budur. Eğer siz tatil yaparsanız bayramda ve yayın organınızı da tatile sokarsanız bayramdan sonra kepenk kapatmak zorunda kalırsınız. Öncelikle bizi takip edenlerden ÖZÜR DİLİYORUZ. Yazan Gazete bundan sonra her an son dakika gelişmeleri teknik bir hata olmadığı takdirde takipçilerine ulaştırmaya devam edecek.
Biz istedik ki beraber ekmek yiyelim insanlarla paylaşalım. Maalesef bizde de hatalar oldu. Ama insanlar çalışanlarımız paraya öncelik verdi. Kırgın ayrıldıklarımız oldu. Ama bir tek şunu anlatamadık. Ben değil biz olalım önceliğimiz habercilik olsun. Çalışanlarımıza anlatamamışız bunları. Yazan Gazete bugünden itibaren ÖZEL Haber’leri ile artık gündeme damga vuracak. Bunu da size zamanla ispatlayacağız. Gazeteciliği tekrardan keşfetmeye gerek yok. Umarız bize anlayış gösterirsiniz. Bayramda ve Pazar günleri sizi habersiz bıraktığımız için sizden ÖZÜR DİLİYORUZ! Umarım herkes gereken dersi alır ve tatilden sonra gazeteciliğimizi yapabiliriz.