Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / METEORLOJİ ANKARA İÇİN KRİTİK UYARI YAYINLADI!

METEORLOJİ ANKARA İÇİN KRİTİK UYARI YAYINLADI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara’da gece yarısı başlayacak olan kar yağışının devam edeceğini belirtirken kar kalınlıklarının 10 santimetre civarına ulaşması tahmin ediliyor.
Ankara’da kar
Paylaş
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Ankara’da bu gece yarısı başlayacak kar yağışının yarın akşam saatlerine kadar il genelinde etkili olması bekleniyor.
Genel Müdürlükten yapılan açıklamaya göre, Ankara’da bu gece yarısı başlayacak kar yağışının yarın akşam saatlerine kadar il genelinde etkili olması ve kar kalınlığının 10 santimetre civarına ulaşması tahmin ediliyor.
METEOROLOJİ UYARDI!
METEOROLOJİ UYARDI!
YURTTAN KAR MANZARALARI…
YURTTAN KAR MANZARALARI…
Meteoroloji’den alınan bilgilere…
Yetkililer, kar yağışı sebebiyle meydana gelecek buzlanma ve don olayı ile ulaşımda aksamalara karşı tedbirli olunması konusunda uyardı.
İL İL HAVA DURUMU
Marmara ve Ege için zirai don uyarısı!
Bu gece, yarın ve çarşamba gecesi zirai faaliyetlerin ve seracılığın devam ettiği bölgelerimizden Ege kıyılarında hafif yer yer orta, Marmara kıyı kesiminde orta ve yer yer kuvvetli, Akdeniz kıyı kesiminde ise yarın gece (salıyı çarşambaya bağlayan gece) hafif zirai don olayı beklendiğinden bu bölgelerde tarımsal faaliyet ve seracılıkla uğraşan üreticilerimizin zirai don olayına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.1183818_620x410