Perşembe , 19 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / MEHMET TOPAL GERİ DÖNÜYOR

MEHMET TOPAL GERİ DÖNÜYOR

Fenerbahçe ile hala sözleşme yenilemeyen Mehmet Topal, eski takımı Galatasaray’a geri dönüyor.

Fenerbahçe ile hala sözleşme yenilemeyen Mehmet Topal, eski takımı Galatasaray‘a geri dönüyor. Bu bilgi, bizzat Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın tarafından dile getirildi. Özyalçın‘ın “Mehmet Topal ile yüzde 50 anlaştık. Son anda Fenerbahçe ile anlaşma olmazsa, Mehmet Galatasaray’a gelecek” sözleri büyük yankı uyandırdı. Cengiz Özyalçın‘ın bu transfer harekatıyla ilgili olarak “Mehmet Topal, Fenerbahçe’nin kaptanlarından. Kaptanı transfer etmek büyük bir olay olur” sözleri de dikkat çekti.

Diğer yandan G.Saray‘ın Mehmet Topal‘a önerdiği rakam da ortaya çıktı. Cimbom‘un, 30 yaşındaki futbolcuya imza parası önermediği ancak yıllık 3 milyon euro garanti para olmak üzere 2 yıllık sözleşme teklif ettiği bildirildi. Bu arada Beşiktaş‘ın da Mehmet Topal‘a ilgisi sürüyor. Beşiktaş‘ın F.Bahçeli oyuncuya 2 milyon euro imza parası, yıllık 2.5 milyon euro sabit ücret ve maç başı 15 bin euro vermeye hazır olduğu kaydedildi. F.Bahçe ise Mehmet Topal‘a 2.6 milyon euro sabit ve sadece galibiyetlerde maç başı 10 bin euro teklif etmişti.

Bu bilgi, bizzat Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın tarafından dile getirildi.

2 /10 'Mehmet Topal ile anlaştık'
Özyalçın’ın “Mehmet Topal ile yüzde 50 anlaştık. Son anda Fenerbahçe ile anlaşma olmazsa, Mehmet Galatasaray’a gelecek” sözleri büyük yankı uyandırdı. Cengiz Özyalçın’ın bu transfer harekatıyla ilgili olarak “Mehmet Topal, Fenerbahçe’nin kaptanlarından. Kaptanı transfer etmek büyük bir olay olur” sözleri de dikkat çekti.

3 /10 'Mehmet Topal ile anlaştık'
Diğer yandan G.Saray’ın Mehmet Topal’a önerdiği rakam da ortaya çıktı.

4 /10 'Mehmet Topal ile anlaştık'
Cimbom’un, 30 yaşındaki futbolcuya imza parası önermediği ancak yıllık 3 milyon euro garanti para olmak üzere 2 yıllık sözleşme teklif ettiği bildirildi.

5 /10 'Mehmet Topal ile anlaştık'
Bu arada Beşiktaş’ın da Mehmet Topal’a ilgisi sürüyor.

6 /10 'Mehmet Topal ile anlaştık'
Beşiktaş’ın F.Bahçeli oyuncuya 2 milyon euro imza parası, yıllık 2.5 milyon euro sabit ücret ve maç başı 15 bin euro vermeye hazır olduğu kaydedildi.

7 /10 'Mehmet Topal ile anlaştık'
F.Bahçe ise Mehmet Topal’a 2.6 milyon euro sabit ve sadece galibiyetlerde maç başı 10 bin euro teklif etmişti.FOTOMAÇ

8 /10 'Mehmet Topal ile anlaştık'
10 /10 'Mehmet Topal ile anlaştık'

KAYNAK: FOTOMAÇ