Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / BURSA / LNEGÖLSPOR’UN YENİ OTOBÜSÜ GELDİ!

LNEGÖLSPOR’UN YENİ OTOBÜSÜ GELDİ!

‘Spor kenti Bursa’ hedefiyle spor yatırımlarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İnegölspor’a hediye edilen takım otobüsünü teslim ederken, “Bu otobüs, İnegölspor’u şampiyonluğa götürsün” dileğinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi, Bursa’yı daha yaşanabilir ve sağlıklı bir şehir haline getirmek amacıyla sürdürdüğü çalışmalar kapsamında spor kulüplerine destek vermeye devam ediyor.
Bursa’yı fiziki açıdan yenilerken ‘Spor Kenti Bursa’ hedefiyle spor yatırımlarını ve amatör kulüplere desteklerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İnegölspor’a tahsis edilen 45 kişilik takım otobüsünü törenle teslim etti. Başkan Altepe, otobüsün anahtarını İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a verdi.

İnegöl’e destek tam
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’yı tüm ilçeleri ve değerleriyle geleceğe taşıdıklarını ifade ederek, “Büyükşehir Belediyesi olarak İnegöl’de de gereken çalışmaları yapıyoruz. Her zaman geleceğe yönelik yatırımlarımıza devam ediyoruz. İnegölspor’a takım otobüsü hediye ediyoruz, artık takımımız bu modern araçla deplasmanlara gidebilecek. Destek bizden başarı sporcularımızdan. Hedefimiz güçlü takımlarla başarılara koşmaktır. Bu otobüs de İnegölspor’u şampiyonluğa götürsün” diye konuştu.
Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin sporda da iddialı olduğunu sözlerine eklerken; İnegölspor için yaptırılacak olan yeni tesisin hazırlık çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. İnegöl Belediye Başkanı ve İnegölspor Onursal Başkanı Alinur Aktaş da Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Altepe’nin her zaman İnegöl’ün yanında olduğunu belirterek, Altepe’ye teşekkür etti. İnegölspor Kulübü Başkanı Eşref Güç de bu yıl PTT 1. Lige çıkmayı hedeflediklerini vurgulayarak, takıma jestinden dolayı Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Program takım otobüsünün önünde çekilen hatıra fotoğrafı noktalandı.