Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / Liverpool’un Eski Yıldızına Kanca

Liverpool’un Eski Yıldızına Kanca

Beşiktaş’ta yeni sezon hazırlıkları için tüm çalışmalar süratle sürüyor. Sergen Yalçın’ın Fenerbahçe galibiyetinden sonra 8-10 tane transfer yapmamız lazım çıkışıyla birlikte, siyah beyazlı takım için transfer borsası yeniden hareketlendi. İşte Beşiktaş’ın gündemine gelen son yabancı…

Beşiktaş’ın sezonun sona ermesiyle beraber kadrosuna katmayı planladığı Jordon Ibe konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Aktarılan bilgilere göre İskoç devi Celtic, oyuncunun transferi için devreye girdi. 30 Haziran itibariyle takımı Bournemouth ile yollarını ayıran yıldız kanat oyuncusu, hayatına yeni bir sayfa açmak istiyor. Portekiz kulüplerinin de Ibe’a ilgi duyduğu ifade edilirken, gelen seçenekleri değerlendirdiği ancak aklında 1 takımın öncelik kazandığı kaydedildi.

“BEŞİKTAŞ’I İSTİYOR”
Siyah beyazlı kulübün teklif götürdüğü bilinen Jordon Ibe’ın aklındaki takımın Beşiktaş olduğu ve bu teklifin kendisini heyecanlandırdığı aktarıldı. Celtic ve diğer ekiplerin de ilgisine rağmen Ibe’ın Kara Kartal’ı tercih edeceği ifade edildi.