Cuma , 20 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / KILIÇDAROĞLU : O ÇOCUĞUN NE GÜNAHI VAR ?…

KILIÇDAROĞLU : O ÇOCUĞUN NE GÜNAHI VAR ?…

Kılıçdaroğlu: O Çocuğun Ne Günahı Var?
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Taksim saldırısında yaralılar arasında 2,5 yaşında bir çocuğun da olması sebebiyle “O çocuğun ne günahı var?” diyerek, “Bunu yapana insan denir mi?” sözleriyle tepki gösterdi.
İstanbul’daki bombalı saldırıyla ilgili Antalya’da konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaralılar arasında 2,5 yaşında bir çocuğun da olması sebebiyle “O çocuğun ne günahı var?” diyerek, “Bunu yapana insan denir mi?” sözleriyle tepki gösterdi.

“O ÇOCUĞUN GÜNAHI VAR MI”

CHP Lideri Kılıçdaoğlu, Antalya’da Muratpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ’19 Mart’ta 19 Proje Açılışı Törenine’ katıldı. İstanbul’da meydana gelen saldırı sebebiyle eğlence bölümünün iptal edildiği törende konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, çok üzüntülü olduğunu ifade ederek, “İstanbul’daki terör eylemi nedeniyle vatandaşlarımız hayatlarını kaybettiler. Özellikle küçük çocukların olması gerçekten bizi çok üzüyor. O çocuktan ne istiyorsunuz, o küçücük çocuktan? O çocuğun ne günahı var? Bir insan bu kadar vicdansız, bu kadar ahlaksız olabilir mi? Bunu yapana insan denir mi? Emin olun anlamakta zorluk çekiyorum. Anlaşılamaz bir şey. Yazık günah bu ülkeye, yazık günah iASYA BEBEK YOĞUN BAKIMDA

Adana’dan İstanbul’a gezmek için geldikleri öğrenilen ailenin tam yanında gerçekleşen saldırıda, bebek arabasında 2,5 yaşında Asya da vardı.

Saldırının ardından çevredekiler tarafından hastaneye kaldırılan Asya’nın durumu ciddi. Başından aldığı darbe sonucu kaldırıldığı Şişli Etfal ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyata alınan Asya bebeğin durumu ciddiyetini koruyor. Ayrıca Asya bebeğin ablası 7 yaşındaki Elçin’in de saldırıda yaralandığı öğrenildi.
nsanımıza.” diye konuştu.
ÇOCUKÇOCUKK