Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / KAÇTI YALANINA FOTOĞRAFLI YANIT!

KAÇTI YALANINA FOTOĞRAFLI YANIT!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde İtalya’da bulunması malum medyada haber olmuş ve olayı provoke etmişlerdi. İddialara yanıt veren Bilal Erdoğan “Sadece korkaklar kaçar” demişti.

Bu yorumlar yapıldıktan çok geçmeden Bilal Erdoğan Beykoz’da bir cafede kahvaltı yaparken görüntülendi.

‘SADECE KORKAKLAR KAÇAR’ DEMİŞTİ

Bilal Erdoğan’ın doktarası için İtalya’da bulunması geçen hafta malum medyanın gündem maddesiydi. Pralel medyaya yakın basın ve sosyal medyada “Kaçtı” yorumlarının yapıldığı haberlerle ilgili olarak Bilal Erdoğan sert bir açıklama yapmıştı.

Erdoğan, 2012′den beri ara verdiği doktorasını tamamlamak için geçici süreyle İtalya’da bulunduğunu belirterek, hakkında yapılan yalan haberler ve algı operasyonlarıyla ilgilenmediğini; avukatının, kişilik haklarına saldıranlara karşı hukuk mücadelesini başlatacağını söylemişti.

Erdoğan, “Ben sadece doktora için İtalya’dayım, fırsat buldukça ülkeme geliyorum ve geleceğim, doktora bitince ülkeme dönecek, inşallah son nefesime kadar da ülkemde yaşayacağım. Sadece korkaklar kaçar” dedi.

Bilal Erdoğan, Washington’daki Johns Hopkins Üniversitesi’nde başladığı doktoraya 2009′dan itibaren İtalya’da devam ettiğini ancak sağlık sorunları nedeniyle 2012 yılında eğitimine ara verdiğini dile getirmişti.kacti_yalanini_bitiren_fotograf_beykozdaydi_1445178275_3635