Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / GÜNLÜK BORÇ YORUMLARINIZ…

GÜNLÜK BORÇ YORUMLARINIZ…

2 Temmuz 2016 Cumartesi günlük burç yorumları

KOÇ BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart – 20 Nisan)  Beraberliğinizde beklediğinizin de üstünde bir gelişme söz konusu olacak, bu gelişme sizi rahatlatırken partnerinize verdiğiniz tepkiler ise onu şaşırtacak. Ancak bu gelişmeler sonuç itibari ile ikiniz içinde olumlu sonuçlanacak.  Mesleki gelişim için bir kaç yeni yol seçebilirsiniz bu yolları seçerken karakterinizi göz önünde bulunduracaksınız. Doğru yolu bu şekilde bulacaksınız. Hafta sonu ise günün yorgunluğunu atma çabalarınız devam edecek.

BOĞA BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)  Bazı konularda sevgiliniz sizden daha duyarlı, onun bu hassas yanı sizin hoşunuza gidiyor, fakat o da sizden biraz duyarlılık ve hassasiyet bekliyor. Özellikle aile konusunda.  Herkes hayatta olan ve yapılması gereken şeyleri yapamaz bunu savunuyorsunuz ve içten içe bunu çevrenize kanıtlamak istiyorsunuz. Kendinizi tanıyorsunuz ve  toplum içinde çalışmak size göre değil. Kendinizle barışık olmaya ihtiyacınız var.

İKİZLER BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 23 Haziran)  Aşk hayatınızda ne istediğinizi bilmeyen haliniz sizi kaybeden haline getiriyor. Ama neyi kaybediyorsunuz bunu sizde bilmiyorsunuz ve bir çok zaman kaybettiğiniz şeyi de umursamıyorsunuz. Aşk nedir bunun üzerinde düşünmeye ihtiyacınız var.  Çok hiperaktifsiniz insanlar sizin hızınıza insanlar sizin hızınıza yetişemiyor. Elinize güzel miktarlarda para geçiyorken bunun bir kısmını kenara koymayı alışkanlık haline getirmelisiniz.

YENGEÇ BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 23 Temmuz)  Bu hafta sonunu biten bir ilişinin yasını tutarak geçireceksiniz. Bu ruh halinden çıkmalısınız, aşk her zaman sizi bulmayacak anacak ara sırada sizden gitmişken ve size geri gelmişken onu anlamalı ve onu sindirerek yaşamalı yokluğunda ise kendinizle muhasebe yapmalısınız. Aslına bakarsanız aşkı hayatınızın merkezine koymadığınızda o sizi buluyor bunu deneyimlerinizden biliyorsunuz. Hafta sonunuz her zaman olabilir ancak bu hafta sonunuz geçtiğinde tekrar olmayacak, anı yaşayın.

ASLAN BURCU :2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz – 22 Ağustos) Beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu sizi hayli heyecanlandıran biten ilişkilerinizi yeniden canlandırabilir. İş yerinizde sakin bir hafta geçirdiniz ve bunun mutluluğu ile hafta sonunuzu oldukça huzurlu ve mutlu geçireceksiniz.  Maddi açıdan verimliliğiniz artırmak için oldukça önemli bir döneme girdiniz ve bu dönemde paranızın kıymetini bileceksiniz, birikim yapacaksınız.

BAŞAK BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül) İlişkinizde sizi rahatsız  eden bir şeyler var ve bu durumun ne olduğu hakkında bir bilginizse yok, aşk sizi  her zaman bulmuyor bunu biliyor olmanız ve zor seviyor olduğunuza da bilmeniz sizi tedirgin ediyor. Maddi açıdan kendinizi güvende hissetmek için para biriktiriyorsunuz ancak bu birikimi devam ettirmek hatta katlamak için mantıklı yatırımlar yapmalısınız.

TERAZİ BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)  Mutluluğunuzu üçüncü kişilere bağlamışsınız peki neden? Bu soruyu hiç sordunuz mu? Hayat sizin hayatınız ancak siz başkaları için yaşamaktan kendinizi yok sayıyorsunuz. Maddi anlamda uzun vadeli yatırımlarınızın olumlu getirilerini yaşayacaksınız. Bu durum sizi heyecanlandıracak ve yeni yatırımlar yapma isteği yaşayacaksınız. Hafta sonu ailenizle geçirip mutlu bir haber alacaksınız.

 AKREP BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)  Partnerinizle aranızda olan soğuk hava rüzgarı bir anda yok oluverdi. İlişkinizde gözle görülecek düzeyde bir gelişme var. İşiniz dışında yeni bir iş teklifi alacaksınız ve bu durum sizi heyecanlandıracak. Zira yeteneklerinizi sergileme fırsatı bulacaksınız. Bu aralar şans sizden yana yakın çevrenizde sevilen biri olmanız sizin her konuda yolunuzu açıyor.

YAY BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 22 Aralık) Zaman zaman sevgilinizin size haksızlık etmiş olduğunu düşünseniz de aslında onu çok seviyorsunuz. Bu aralar  uzaklaşmak istediğiniz bazı duygular sizi sarıyor ve yakın zamanda yapmak düşündüğünüz şeyleri hızlandırabilirsiniz. Her şeye rağmen bu gün sizin için güzel bir gün olacak ve yapmayı düşündüğünüz bir çok şeyi sonuca bağlayacaksınız.

 OĞLAK BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak) Sevgilinizle baş başa kalmak sizin hayli özlediğiniz zamanlar ve yakın zaman da bunun planını yapıyor olmanız bile sizi heyecanlandırıyor. Aşkı uzun süredir arıyordunuz ve sonunda buldunuz. Yakın çevrenizde dost zannettiğiniz biri aşk hayatınızda size müdahaleci yaklaşımları sizi şüphelendiriyor. Şüphe duymakta haklısınız o kişi size karşı boş değil. Bu aralar ailenizle ilgili bazı problemler sizi çok yoruyor ve bunun üstesinde gelebilecek tek kişi sizmiş gibi davranmaları ise sizi zan altında bırakıyor.

KOVA BURCU :2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)  Aşk hayatınız  kontrolünüzden çıktı ve bu durum sizde gerginlik yaratıyor. Aşka küsmek istemiyorsunuz ancak sevgilinizin umursamaz tavırları sizi çok sinirlendiriyor. Hafta sonunu ise hafta içinde yaşadığınız bu size göre saçma kısır gelişmelerin izini silerek geçireceksiniz. Parayı biriktirmek istiyorsunuz ancak bu durumda pek başarılı değilsiniz. Kafanızı çok karıştıran ve hayli canınızı sıkan bir meselede istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz.

BALIK BURCU: 2 Temmuz 2016 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 21 Mart)  Sorunlarınızı tek başınıza çözmek istiyorsunuz ancak bu konuda başarılı olamayabilirsiniz. Yani istemeseniz de yardım almak zorundasınız. İş arkadaşlarınızla bu aralar aldığınız kararla sizin için önem arz ediyor olacak. Bazı borçlarınız var ve bunların ödemesini yaparken dikkatli olmalı tekrar aynı harcamaları yapmamalısınız. Bu aralar partneriniz tarafından sevilmediğinizi hissedebilirsiniz.