Cuma , 14 Ekim 2022
Anasayfa / GENEL / GÜL’ÜN BABA EVİNİ ZİYARET ETTİ!

GÜL’ÜN BABA EVİNİ ZİYARET ETTİ!

Davutoğlu, Kayseri Büyükşehir Belediyesinin Beştepeler mevkisindeki Kayseri Evi’nde düzenlenen yemekli programın ardından, Gül ailesinin Alparslan Mahallesi’ndeki evine geçti.

Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu burada, 11. Cumhurbaşkanı Gül’ün babası Ahmet Hamdi Gül ile annesi Adeviye Gül’ü ziyaret etti.

1445116847098

Davutoğlu’na ziyaret sırasında eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de eşlik etti.

Ziyaret bitiminde Başbakan Davutoğlu’nu, Abdullah Gül’ün kardeşi Macit Gül, makam aracına kadar uğurladı. Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, apartmandan ayrılırken kendilerine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla sohbet etti. Çocuklara oyuncak hediye eden Başbakan Davutoğlu, onlarla fotoğraf çektirdi.

BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKKILIÇ’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Başbakan Davutoğlu daha sonra geçirdiği rahatsızlık sonucu evinde istirahat eden Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı, Erciyesevler Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Davutoğlu, ziyaretin ardından evin etrafında toplanarak, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları selamladı, çocuklara oyuncak hediye etti.