Çarşamba , 18 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / FUAT AVNİ’Yİ ÖRNEK GÖSTERDİ!

FUAT AVNİ’Yİ ÖRNEK GÖSTERDİ!

FETÖ medyası çalışanlarının bile nefret ettiği bir isim olarak bilinen, Gülen’in ve medya imamının desteği ile yıllarca Today’s Zaman Gazetesi’ni yöneten Bülent Keneş mahkemede bütün suçu çalışma arkadaşlarına attı ve Fuat Avni’yi referans gösterdi.
Bakırköy 42. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın duruşmasına, Ekrem Dumanlı katılmazken, Today’s Zaman Gazetesi’nin eski Genel Müdürü Bülent Keneş ve avukatı hazır bulundu.
FETÖ’CÜ MÜDÜRLE BAŞ BAŞA
BEN YAPMADIM ONLAR YAPTI!
Bülent Keneş, kendisinin iddianamede Today’s Zaman Gazetesi’nin sorumlu müdürü olarak gösterildiğini, oysa o tarihte sorumlu müdür değil, gazetenin genel yayın yönetmeni olduğunu söyledi. Keneş, “İddianame hatalarla dolu. İddianameye konu olan haberler benim tarafımdan hazırlanmış haberler olmayıp gazetede çalışan arkadaşlar tarafından hazırlanmıştır.
CAN DÜNDAR FETÖ TARAFINDAN BÖYLE KAFESLENMİŞ!
FUAT AVNİ’Yİ REFERANS GÖSTERDİ!
Suç içermeyen ve yazı içeriğinde Fuat Avni’ye atıf yapılarak ve iddia olarak hazırlanıp yayınlanmıştır. Bu haber pek çok basın ve gazete tarafından haber yapılmıştır. Yapılan haber gazetecilik faaliyeti kapsamındadır. Gazetecilik standartlarına yüzde yüz uygundur. Ben, bir gazetecilik faaliyetinden yargılanıyorum. Ortada hiçbir suç unsuru yok. Beraatimi istiyorum” dedi.