Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / FETÖ’NUN PİŞKİN TETİKÇİSİ!

FETÖ’NUN PİŞKİN TETİKÇİSİ!

Gözaltı kararının FETÖ’cü polisler tarafından sızdırılması ile birlikte soluğu Londra’da patronu Akın İpek’in yayında alan FETÖ’nün tetikçisi ve Bugün TV’nin eski genel yayın yönetmeni Tarık Toros dün bir açıklama yaparak kaçtığını itiraf etti. “Ben sadece gazeteciyim” şeklinde son bulan açıklamasında gazetecilik dersi veren FETÖ’nün pişkin yazarı Tarık Toros’un gazetecileri tutuklayan Fetullahçı çeteye destek verdiği ortaya çıktı. Bugün TV eski genel yayın yönetmeni Tarık Toros’un yurtdışına kaçtığı ortaya çıktı. Dün bir basın bildirisi yayınlayarak yurtdışına kaçtığını itiraf eden FETÖ’nün pişkin tetikçisi, Türkiye’ye gazetecilik dersi vermeye kalktı.

“Ben sadece gazeteciyim” şeklinde son bulan açıklamasında gazetecilik dersi veren FETÖ’nün pişkin yazarı Tarık Toros’un gazetecileri tutuklayan Fetullahçı çeteye destek verdiği ortaya çıktı. FETÖ kumpası ile tutuklanan Nediml Şener için “Nedim Şener gazeteciyim demesin” başlıklı yazılar yazan Tarık Toros’a sosyal medyadan büyük tepki geldi.
NEDİM ŞENER: AYIPTIR AYIP!

Twitter üzerinden Tarık Toros’un yurdışına kaçışını yorumlayan Nedim Şener okurları ile şunları paylaştı:

-Daha 10 ay önce bana gazetecilik dersi vermeye kalkan kişi şimdi kaçmış… Ayıptır ayıp

-Kaçak olarak başka ülke toprağına basacağıma kendi ülkemde toprağın altında olmayı yeğlerim. Ülkem benim evimdir…

-Devletin içine sızmış cemaat çetesinin medyacılarının kaçması ile Hz.Muhammed’in hicretini bir tutmaları Fethullahçılık utanmazlığıdır.

Tarık Toros yurt dışına kaçtı iddiası TARIK TOROS YURT DIŞINA KAÇTI İDDİASI

FETULLAHÇILARIN TÜM İFTİRALARINA MEDYA DESTEĞİ VERDİ

Başta Tevhit Selam kumpası ve Tahşiyeciler kumpası olmak üzere Fetullahçı çetenin tüm iftiralarına Genel Yayın Yönetmeni olduğu Bugün TV ve köşe yazarlığı yaptığı Bugün gazetesinden destek veren Tarık Toros, sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da idam ile tehdit etmişti. Basın bildirisi ile artık Türkiye’ye dönmeyeceğini açıklayan Tarık Toros “dünya çapında gazetecilik yapacağım” dedi.

.