Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / F.BAHÇE’DEN SERT AÇIKLAMA!

F.BAHÇE’DEN SERT AÇIKLAMA!

Molde maçının ardından soyunma odasında Nani’nin vatandaşı ve hocası Vitor Pereira’ya tepki gösterdiği, başkan Aziz Yıldırım’ın da Portekizli hocayı sert şekilde uyardığı yönünde haberler çıkmıştı.

Fenerbahçe Kulübü, yapılan haberlerin gerçeği hiçbir şekilde yansıtmadığını ve tamamen yalan olduğu belirtti ve iki ayrı açıklama yaptı.

İlk açıklama:

Bugün tarihli, Fotomaç Gazetesi haberinde “Sen nasıl hocasın” başlıklı haberde futbolcumuz Nani’nin soyunma odasına inip hocamız Vitor Pereira’ya bazı sözler söylediği iddia edilmiştir. Haber başlığı ve içeriği olarak, tamamıyla yalandır. Maç sonrası hocamız Vitor Pereira ve futbolcumuz Nani arasında herhangi bir diyalog gerçekleşmemiştir.

Söz konusu gazetenin, okuyucularını aldatarak yaptığı bu tarz yalan ve masa başı haberlerine itibar edilmemesini kamuoyuna duyururuz.

İkinci açıklama:

Bugün tarihli Sabah Gazetesi’nde yer alan “Böyle giderse işler değişir hocam” başlıklı haberde Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım adına bazı asılsız ifadeler kullanılmıştır. Haberde bahsi geçen diyalogların tamamı yalandır ve hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.

Ayrıca, bugünkü Takvim Gazetesi’nde yer alan “Suçlu aranıyor (Başkan Aziz Yıldırım çok kızdı: Yine beni sahaya indirtecekler)” başlıklı haberde Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın söylediği iddia edilen cümle çirkin bir hayal ürünüdür.

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın Molde maçından bugüne kadar teknik direktörümüz ve takımımızla ilgili herhangi bir açıklaması ve görüşmesi bulunmamaktadır.

Kendi yazmak istediklerini yazma cesareti olmadığı için, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım adına yazan söz konusu gazetelerin yalan habercilik anlayışını esefle kınıyoruz. Bir kez daha hatırlatmak isteriz ki, asılsız iddialar ortaya atarak yalan haber yazmak ahlaksızlıktır. Okuyuculardan isteğimiz, söz konusu gazetelerin yaptığı bu tarz yalan ve masabaşı haberlerine itibar etmemesidir.