Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / En Başta İngilizler!! PKK/PYD’ye Büyük Destek!

En Başta İngilizler!! PKK/PYD’ye Büyük Destek!

İngilizlerin terör örgütü PKK/PYD’ye nasıl her türlü yardımı yaptıklarını tüm ayrıntılarıyla deşifre edildi.

İngilizlerin terör örgütü PKK/PYD’ye nasıl her türlü yardımı yaptıklarını tüm ayrıntılarıyla deşifre edildi.

PYD terör örgütüne tek destek Amerika’dan değil, işin içinde İngilizler de var. Hatta Haseki’de çoğunluğu İngilizlerden oluşan bir terörist kampı bulunuyor.
Yaklaşık 100 kişilik silahlı bir terör grubu, PKK-PYD saflarında. Onların başındaki isimlerden biri 28 yaşındaki Macer Gifford adlı İngiliz. 2014 yılında İngiltere’den Suriye’ye gelmiş ve PKK-PYD saflarına katılmış.

2 yıldır PYD terör örgütünün içerisinde elinde silahla saldırılarda cephe alıyor, askeri eğitimden geçmiş ve şu an hem askeri hem de tıbbi eğitim hizmetleri veriyor.
İngiltere’den getirdiği bir ekip var, o ekiple birlikte Suriye’deki PYD teröristlerine tıbbi destek sağlıyor. Tactical Mecidal Unit adında bir askeri tıbbi birlik oluşturulmuş. Yani İngilizlerin PYD’ye desteği sadece silahla, parayla değil bir de yaralanan teröristlerin tedavisinde de yardım ediliyor.

Macer Gifford ve ekibi İngiltere Başbakanı David Cameron’a çağrı yapıyor, PYD’ye daha fazla askeri ve silah desteği verilmesi gerektiğini vurguluyor.
İngiliz ekip PYD-PKK saflarında, PYD ve PKK diyoruz çünkü her ne kadar Amerika ve Avrupa inkar etse de ikisi de birbirinin kopyası, uzantısı, devamı olan organik bağ içerisindeki terör örgütleri.
Zaten PYD’nin İngiliz teröristi Macer Gifford’un geçen hafta 25 Nisan’da yayınladığı bir mesaj var, o mesajda terörist başı Öcalan için “özgürlük” çağrısı yapılıyor.

Yani PYD safındaki İngilizler için PYD-PKK ayrımı diye bir durum söz konusu değil, ikisinin aynı terör örgütü olduğunu en iyi onlar biliyor çünkü bizzat işin içindeler ve ABD Dışişleri Bakanlığının sözcüleri gibi bunu reddetmiyor aksine açık açık söylüyorlar.

Öcalan için özgürlük kampanyası başlatan İngiliz PYD-PKK teröristleri, İngiltere hükümeti üzerinde bu konuda baskı yapılmasını planlıyor.

Macer Gifford adlı İngiliz PYD teröristi, 100 kişiden oluşan ve aralarında İrlandalı, İsveçli, Alman, Kanadalı teröristlerinin de bulunduğu ekiple örgüte yeni katılan terörist adaylarına eğitim veriyor. tıbbi ve askeri eğitimde ilk etapta katılan teröristlerin sayısı 1000 kişi.

Eğitilenler arasında bir çok ülkenin vatandaşını görebilmek mümkün eğitim kadrosundaki Macer Gifford’un başını çektiği ekip üyelerinin tamamı ise Batılı, kökenlerinde de Kürtlük falan kesinlikle yok.

Ülkelerinden kalkıp, işlerini güçlerini bırakıp Suriye’ye gelen, orada bir Müslüman ülkenin toprağını işgal eden PYD teröristlerine katılan, o terör örgütüne silah, para, ilaç yardımı yapan, askeri destek sağlayan, tüm bunları yaparken İngiliz hükümetini de baskı altına almaya çalışan İngiliz vatandaşlarından bahsediyoruz.

Dediklerine göre içlerinde bulundukları bu durum sivil insiyatiften ibaret yani onları Suriye’ye gönderen güç, derin devlet ya da gizli servis MI6 değilmiş.

O halde sormak lazım, sizi İngiltere’de iyi maaşlı işleriniz varken oradaki hayatınızı bıraktırıp, Suriye’de silah kuşanmaya iten güç ne diye?

Kaynak: Taha Dağlı