Çarşamba , 18 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / EMİRSULTAN’DA HIZLI FETÖ TOPLANTISI

EMİRSULTAN’DA HIZLI FETÖ TOPLANTISI

Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa ili, Yıldırım İlçe Teşkilatı, Emir Sultan Mahalle Başkanı Emin Cebel’in çalışmalarıyla Emir Boğari Kültür Merkezi’nde toplantı yapıldı.

Toplantıya Yıldırım İlçe Teşkilat Başkan yardımcılarından Kadir Batmaz, Musa Baba Mahalle Başkanı Mehmet Aksoy, Davut Kadı Mahalle Başkanı Bayram Demir yönetimleriyle birlikte katılım sağladılar. Toplantıya Kadir Batmaz’ın Başkanlığı’nda söz alan Emir Sultan Mahalle Temsilcisi Emin Cebel yıllardan beri söylemiş olduğumuz Fetullahçıların ülkemize zarar verdiğini ama bir türlü bunu kanıtlayamadığımızı 15 Temmuz da ülkemize vermiş oldukları zararla gerçekten bir İstiklal Savaşı yaşandığını gördük. Halkımızın büyük desteğiyle Fetöcüleri bir daha gelmemek üzere toprağa geçmedik. Bundan sonra halkımıza layık bir şekilde çalışacağını hatta hizmet edeceğini söyledi. Vatandaşlardan bölgelerinde ki Fetöcüleri tespit edip Mahalle Başkanları’na bildirmelerini istedi ve vatandaşlarla mahalle sorunları hakkında fikir alışverişi yapıldı. Halkın istekleri ve sorunları dinlendi. Halkımızın sorunlarını Yıldırım Belediye Başkanı’yla da görüşüp hızlı bir şekilde çözeceklerinin sözünü verdi.

İlçe Başkan Yardımcısı Kadir Batmaz da artık Türkiye’nin dünya da saygınlığını nasıl kazandığını, tüm dünyanın ülkemize hayran olduğunu, birilerinin çok askeri var derler ama  Türkiye’nin 79 milyon askeri olduğunu söyleyerek, ”Allah bu acıyı bir daha yaşatmasın” dedi.

14233743_10208560015332119_1267548949_o