Çarşamba , 18 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / DÜŞÜNEN ADAM: SİHİRLİ PARMAK!

DÜŞÜNEN ADAM: SİHİRLİ PARMAK!

Çok merak ettiğim sorular var bugünlerde kendime sorduğum. Sizinle de paylaşmak istedim bu soruları. Kim bunlara patlayacakları yerleri gösteriyor. Sultanahmet’te turistlerin olduğu yeri Alman çeşmesini birileri göstermiş. Bu gizli parmak kime ait. Dün İstanbul İstiklal Caddesi’nde yine kim Turist grubu gösterdi. Birileri bunları gösteriyor. Bunu zaten ajanslar haberlerde okuyor ve görüyoruz. Görmediklerimiz tabii ki var Dedikodudan öte Sultanahmet’te birileri patlamadan saniyeler önce eylemi yapacak olan şahsa işaret parmağı ile hedefi gösteriyor. İstanbul ona keza.
İstanbul eylemini yapan şahsın daha önce DHKPC’ye sızdırılmak istendiği söyleniyor kim sızdırmak istiyor.
DAEŞ yaptı deniyor. Hangi DAEŞ Suriye’de ki mi Bizim bilmediğimiz ama var olduğu söylenen DAEŞ’mi Daha önce sol bir örgütte olup da nasıl DAEŞ grubuna sızıyor. Mersin’de eğitim almış ilk kezz duyuyoruz. Mersin neden Mersin’de eğitim alıyor. Hangi grup. Başbakan hodri meydan demişti. Dokunulmazlıklar için Kandil neden sevindi. Dokunulmazlıkların kaldırılması Kandil’in ne işine yarayacak. Sol örgüt mensuplarının yakışıklı gençleri Türkiye’nin güzel kadın yazarlarının peşine düşmüş neden? Onlarla yaklaşmak onların dostluğunu kazanmak işitiyorlarmış neden?
Demirtaş basının karşısına çıkıp çok üzgünüz lanetliyoruz, kınıyoruz gibi cümleler kullanırken hiç utanmıyor mu? Çok merak ediyorum. Turizm baltaladılar. Şimdide ekonomiye çomak sokacakları söyleniyor bunu nasıl yapacaklar çok merak ediyorum. Canlı bomba eylemleri bitecekmiş.
Başka tür eylemlere geçeceklermiş. Hangi tür eylemler planlanıyor ne yapacaklar nasıl yapacaklar merak ediyorum. Örgütler bitti can çekişiyor derken. Terör uzmanları Bodrum’da tatile mi çıktı da bize anlatmıyor. Terör uzmanların işi olay olduktan sonra detaylarını anlatmak mı işleri. Zaten habelerde seyredip öğreniyoruz. Peki Sosyal medyada ki sempatizanları yakalamak için bir girişim yapılıyor mu? Bunlar neden insanlara korku ve paniğe sürükleyecek mesajlar atıyorlar ellerine ne geçiyor bir kazançaları mı var. Halk artık korkmuyorum diyor Suriye’den geleceksin Alman kafileyi bulacaksın. Suriye’den geleceksin İsrailli turistleri bulacaksın bunun da adına canlı bomba eylemi mi diyeceksin? Joe Biden’den önce Joe Biden’den sonrası konuşulanlar doğru mu? Birileri bunu biliyorsa neden çıkıp konuşmuyor. Neden Sol örgütler şimdide Atatürk havalimanını hedef gösteriyor yanıltmaca mı aslı var mı? Merak ettiğim sorular bunlar Ülkene sahip çıkmazsam sahip çıkacak ülken kalmaz.