Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / DÜŞÜNEN ADAM: FİSTAN YAZ BOŞLUK BIRAK KANDİL’E GÖNDER!

DÜŞÜNEN ADAM: FİSTAN YAZ BOŞLUK BIRAK KANDİL’E GÖNDER!

Beni tanıyanlar bilir. PKK lafzı açıldımı yıllardır. Bunlar ya sapık yada eşcinsel derim. Gülerlerdi bana işte Cemil Bayık namı diğer sapık teröristin geçenlerde Alman Die Welt’e verdiği söyleşi. Beni doğrular nitelikteydi. Cemil Bayık’ın “ABD ile ilişkimiz var” sözüne ben de bir yastıkta kocasınlar diyorum. PKK militanları boşuna etek giyip travesti kılığında dolaşmıyormuş. PKK’nın siyasi kolu HDP boşuna eşcinsellerin sözcülüğünü yapmıyormuş. KCK (PKK) yöneticisi Cemil Bayık’ın ABD ile ilişkilerini itirafından sonra şimdi herşey bir anlam kazandı.
PKK eşcinlleri yıllardır boşuna desteklemiyormuş.
İşte Alman Die Welt gazetesinin PKK’nın Kandil’deki Liderleri’nden Cemil Bayık ile yaptığı söyleşiyi Cemil Bayık’a yöneltilen “ABD ile ilişkiniz var mı” sorusuna “var” yanıtını vermişti. Bayık, ABD’nin bunu diplomatik nedenlerle yalanladığını iddia ederken, ABD’nin Kürt sorunu için 3. taraf olması gerektiğini de söylemiş. Bak sen itiraf etmiş. Vallahi sapık arkadaş gerek yoktu. Biz zaten biliyorduk ama daha karanlık noktalar var işte onları da zaman içinde yazarım. Alman Gazteci sormuş Üçüncü taraf kim olabilir diye. Bayık sapığı da ABD demiş ve eklemiş bunu defalarca söyledik.
Die Welt: Amerikan hükümeti bunu yalanladı…
Cemil Bayık: ABD, Türkiye’yi IŞİD’e karşı savaşa katmak istiyor ve bu yüzden diplomatik bir dil kullanarak hassasiyetlerini dikkate alıyor. Sürekli yalan söyleyen PKK, PKK semtatizanları ve PKK sevicileri belki Cemil Bayık’ın bu sözlerini inkar ederler. Ama isteyen Die Welt’in sitesine girip orijinal metni okuyabilir. PKK’nın sadece Amerika ile değil İran ve Suriye ile de bağlantısı var. Tabii ki bunları bir günde bir köşe yazısı ile heba etmek istemiyorum. bir kaç gündür aslında terör konusunda yazıyorum. Esas konular arkası yarında merakla bekleyin. Bende yazıp paylaşmak için sabırsızlanıyorum.