Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / DÜŞÜNEN ADAM: 20 Mart haberleri bana abartılı geldi!

DÜŞÜNEN ADAM: 20 Mart haberleri bana abartılı geldi!

Bugün bütün haber sitelerinde bir haber paylaşıldı. Bizim Yazan Gazete.com’da da yapıldı bu haber. 20 Mart’ta terör örgütleri büyük bir eylem hazırlığı içersindeymiş. Neden abartılı geldi hemen madde madde yazalım.

1. Böyle bir eylem planlayacaklar sonra da bu eylem duyulunca yapacaklar mı?
zaten Emniyet birimleri bu dönemlerde çok hassas hiç adım attırır mı sizce kesinlikle çok dikkatli çalışılıyor özellike Ankara’da ki olaydan sonra güvenlik had saffada. Böyle bir eylem yapmaya kalksalar ki yapamazlar anında yapamadan yakalanırlar. Bu bugün için değil dünde böyleydi. Ama adı terör nasıl Fransa’da bilinemediyse tabii ki de ülkemizde de bilinemeyen olaylar oluyor.
2. Bütün grupların birleşmesi terör gruplarının buda yanlış. Pkk,mlkp,Tkp/ml,tkip vb örgutlerin cephe birlikteligi vardır… Ama bu oluşum içerisinde Dhkp-c yok. Şimdi ortak hareket edemezler. Ortak eylem yapma kararı almaları SIFIR .Medyamiz haber yaparken,biraz araştırma yapması sağlıklı olur…Dhkp-c’nin, Pkk ve MLKP ile cephe birlikteligi yok. Diyelim ki haberi yapanlar doğru yazdı bu benim yazdığım yanlış. iSİTHBARAT birimleri buna asla izin vermez. Bunu atlamayalım.

Gelelim DAEŞ’e DAEŞ’in elinde 500 bin Türkmen kadın bulunuyor. Neden kimsenin sesi çıkmıyor neden Medyada haber değeri bulmuyor. Çok merak ediyorum. Bu arada DAEŞ’in elinde sadece Türkmen kadınlar değil 5 Bin EZİD’i de esir bulnuyor. Son dönemler de de orada çok tuhaf şeyler oluyor. Biz burada saldırı beklerken PKK, DHKPC, MLKP falan DAEŞ’ten her an bir şeyler olabilir. Dikkat etmekte fayda var hatırlarsanız yine 1 ay önce kadar DAEŞ Türkiye’yi tehdit etmişti. Tabii bu son dönemlerde sabaha nasıl uyanacağımız hiç belli olmuyor ama. Şehit haberinin gelmediği her gün benim için artık Bayram tadında geçiyor. Son olarak umarım dediğim gibi abartılı haberlerdir ki ilk okuduğum anda da bana öyle geldi. Asla bir daha hiç bir vatandaşımızın terör belası yüzünden burnu dahi kanamaz.