Çarşamba , 18 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / Canikli: CHP yürüyüşü marjinal grupları sokağa indirecek!

Canikli: CHP yürüyüşü marjinal grupları sokağa indirecek!

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, “Kılıçdaroğlu’nun politikalarının terör örgütüne yakınlığı var. Marjinal grupların sokağa ineceği belli” dedi. Canikli vekillerin ByLock kullandığı iddialarıyla ilgili ise “Mevcut vekiller arasında Bylock kullanan yok. Eskilerden var onlar hakkında gereği yapılıyor” diye konuştu..


Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli katıldığı katıldığı bir canlı yayında önemli açıklamalar yaptı. CHP’nin yürüyüşünü sert dille eleştiren Canikli, “Kılıçdaroğlu’nun politikalarının terör örgütüne yakınlığı var. Marjinal grupların sokağa ineceği belli” dedi.

BYLOCK KULLANAN VEKİL YOK

“FETÖ terör örgütü bütün çabalarımıza rağmen daha bitiremedik” diyen Canikli’nin açıklamalarının satır başları şöyle: ” Kamu kurumlarında belirlenen FETÖ’cülerin tamamı ihraç edildi. Ama örgütün kendini gizleme yeteneği inanılmaz. Mevcut milletvekilleri ve bakanlar arasında bugün itibariyle ByLock kulandığı tespit edilen kimse yok. Eskilerde var, teşkilatlarda var gereği yapılıyor. 300’den fazla kişi AK Parti’den FETÖ bağlantısı nedeniyle ihraç edildi.