Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / BURSA’DA OPERASYON,ÜNLÜ İŞ ADAMI GÖZALTINDA !…

BURSA’DA OPERASYON,ÜNLÜ İŞ ADAMI GÖZALTINDA !…

Bursa’da şok operasyon! Ünlü iş adamı gözaltına alındı

İstanbul’da hayali ihracat yaptıkları iddia edilen şüpheliler, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Bu arada İstanbul dışında 20’den fazla ilde de aynı operasyon kapsamında aramalar yapıldığı, şüphelilerin gözaltına alındığı bildirildi. Bursa’da 5 gözaltı var…
Bursa’da şok operasyon! Ünlü iş adamı gözaltına alındı
Sabah saat 05.30 sıralarında Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul EmniyetMüdürlüğü’nden ayrılan ekipler, başta Beşiktaş, Sarıyer ve Tuzla’da olmak üzere tespit edilen çok sayıda adrese operasyon düzenledi. Aralarında kadınların da olduğu çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

Operasyon kapsamında Beşiktaş Hisarüstü’nde bulunan bir gecekonduya gelen Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı sivil polis ekipleri adrese kapıyı çalarak girdi.

Şüphelilerin ev ve gösterdikleri yerlerde aramalar yapıldı. Gözaltına alınan şüpheliler Haseki Eğitim ve Araştırma
Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine götürüldü.

İstanbul dışında 20’den fazla ilde de aynı operasyon kapsamında aramalar yapıldığı, şüphelilerin gözaltına alındığı bildirildi.

Öte yandan düzenlenen operasyonda Bursa’da iş adamı C.D ile birlikte 4 kişi gözaltına alınarak sorgulanmak üzere İstanbul’a götürüldü.