Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / BEŞİKTAŞ’TAN GÖKHAN GÖNÜLE ŞOK!

BEŞİKTAŞ’TAN GÖKHAN GÖNÜLE ŞOK!

Albayrak bir taraftarın sorduğu, “Bizim oyuncular 1-1,7 milyon Euro alırken Gökhan Gönül‘e 2.5 milyon Euro vermeniz doğru mu?” sorusuna, “Biz o parayı vermeyiz” cevabını verdi. Metin Albayrak aynı zamanda kongre üyesi olan taraftara, “Çıkan haberlere asla inanmayın. Biz adil olduğumuz için şampiyon olduk” dedi.

Beşiktaş Fenerbahçeli Gökhan Gönül’ü bitirmeye çalışırken yaşanan ilginç bir gelişme bu transfer hakkında önemli ipuçları verdi. Bir taraftar kişisel Instagram hesabından Basın Sözcüsü Metin Albayrak’a Gökhan Gönül’e ödenecek parayla ilgili serzenişte bulundu.Aynı zamanda kongre üyesi olan taraftar, “Beşiktaşlı oyuncular 1-1.7 milyon Euro gibi rakamlarla oynarken Fenerbahçe’den bir oyuncuya 2.5 milyon Euro üstünde maaş vermeniz ne kadar doğru?” sorusunu yöneltti. Aynı zamanda kongre üyesi olan taraftar, “Beşiktaşlı oyuncular 1-1.7 milyon Euro gibi rakamlarla oynarken Fenerbahçe’den bir oyuncuya 2.5 milyon Euro üstünde maaş vermeniz ne kadar doğru?” sorusunu yöneltti.Albayrak taraftarın sorduğu bu soruyu cevaplandırırken yönetim olarak Gökhan Gönül’e iddia edildiği gibi bir rakam vermeyeceklerini söyledi. Albayrak, “Nereden biliyorsunuz o rakamları verdiğimizi. Haberlere itibar etmeyin” ifadesini kullandı.
  Beşiktaş'tan Gökhan Gönül'e şok!
 Basın Sözcüsü Metin Albayrak Gökhan Gönül eleştirisini yapan taraftara ayrıca, “Biz nasıl şampiyon olduk biliyor musunuz. Adil olduğumuz için” cevabını verdi.
Siyah-Beyazlı yönetici ayrıca Gökhan Gönül için düşündükleri ücretin daha düşük olduğunu söyledi. Metin Albayrak yaptığı bu açıklamayla Siyah-Beyazlı yönetimin Gökhan Gönül’le ciddi biçimde ilgilendiğini ve bitirmeye çalıştığını da doğrulamış oldu.
  Beşiktaş'tan Gökhan Gönül'e şok!
  Beşiktaş'tan Gökhan Gönül'e şok!