Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / BAHÇELİ: AK PARTİ HAZIRSA BİZ DE HAZIRIZ

BAHÇELİ: AK PARTİ HAZIRSA BİZ DE HAZIRIZ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında ‘AK Parti hazırsa idam cezası için biz de hazırız’ ifadesini kullandı.

Bahçeli’nin açıklamalarından satırbaşları:

Türkiye devleti, milleti ile bölünmez bir bütündür. Türkiye yoğunlaşmış risk altındadır.

Postal sesleri demokrasinin sesini bastıramayacaktır. Türk milleti iktidar değişiminin nasıl olacağını yıllar önce karar vermiştir. Seçimle gelen seçimle gidecektir

Darbe denemeleri, darbeci hevesler, cunta arayış ve çabaları ülkeye yapılacak en büyük kötülüktür. Erken kalkanın darbe yaptığı dönemler artık geride kalmıştır. Kalmak zorundadır. Türkiye askeri darbelerin ceremesini çok çekmiştir.

”NE OLURSA OLSUN TEPKİSİZ KALMAYACAĞIZ”

Türkiye’nin tehlikenin eşiğinde olduğunu anladık. Darbe sırasında Başbakan’ı aradık. MHP bedeli ne olursa olsun bu girişimlere tepkisiz kalmayacaktır.

TSK’ya mevzilenmiş dar bir kadro ülke yönetimini ele geçirmeye kalkışmıştır. Polislerimizi şehit edenler TSK’ya sızmış namussuz ve hain darbecilerden başkası değildir.

Bu firavun artıkları, üniformalı teröristler, milletin kalbine bombayı fırlatmışlar, 79 milyonun korku dolu saatler geçirmesine sebep olmuşlardır. Türkiye’nin kurum ve kuruluşlarına saldırıp, polisleri şehit edenlerin PKK veya DAEŞ’Ten ne farkı vardır.

”PENSİLVANYA’DAKİ ÇÜRÜMÜŞ…”

Bunların Pensilvanya’daki çürümüşten emir alan kişiler olmaları meselenin dikkat çekici yönüdür. Gülen cemaati okyanus ötesi bir ağ kurmuştur. Kritik görevlere paralel yapının üyeleri getirilmiştir.

Dedim ki okyanus ötesi tehdittir. Dediler ki Hocaefendi işi gücü bırakacak Bahçeli ile mi uğraşacak? Daha önce uyarmıştır.

İDAM CEZASI İÇİN HAZIRIZ

İdam talebi çok sık dillendirilmektedir. AK Parti hazırsa biz de varız. Gereğini gönül huzuruyla yaparız.