Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / AYDINLIK: FETÖ’NÜN MEDYADAKİ GİZLİ KALESİ

AYDINLIK: FETÖ’NÜN MEDYADAKİ GİZLİ KALESİ

Doğu Perinçek’e ait Aydınlık gazetesinde yazan Sabahattin Önkibar, Halk TV’nin Fetullah Gülen’in medyadaki gizli kalesi olduğunu iddia etti.

İşte “Perinçek’in sesi” olarak bilinen Sebahattin Önkibar’ın bugün Aydınlık gazetesinde kaleme aldığı yazının ilgili bölümü:

Geçen gün Aydınlık’ta, “Ey CHP’liler siz Halk TV’yı hala partinizin yayın organı mı zannediyorsunuz!” deyince Hakan Aygün çıldırdı.

Hakan Aygün malum Halk TV’nin tepesinde olan FETÖ’cü gazetenin yazarı ki Ergenekon sürecinde Fetullah çetesini memnun edecek yazılar yazmıştı.

Halk TV bugün Fetullahın gizli kalesidir bu durum hem yayınları ile hem de Hakan Aygün’ün oradaki varlığı ile sabittir.

15 Temmuz gecesini ve ertesini hatırlayın, ne rezil yayınlar yapmışlardı ki halen yapıyorlar.

Ben bu durumu ısrarla gündeme getirince Hakan Aygün paniğe kapılıp tweet’den beni hedef aldı.

Kırmızı Kedi Yayınevi benim kitaplarımı niye basıyormuş zira ben Süleymancı faşist imişim!

Yahu Kırmızı Kedi’nin bastığı her biri on binlerce satan kitaplarımın hedefi Süleymancılar ve benzeri İslamcı cemaatler ki, sadece o kitaplarımda değil, uzun yıllardır Ulusal Kanal’daki konuşmalarım ile Aydınlık’daki yazılarımla o cemaatlerle yapılan mücadelenin abartısız en önde olan ismiyim.

Kırmızı Kedi Yayınevi sahibi Haluk Hepkon, Aygün’ün o tweetine doğru cevap vermiş, hakikaten şişede durduğu gibi durmuyor Hakan Aygün!

Bir dönem Flash TV’de beraber çalıştığımız Hakan’ın ne tür bir karakter olduğunu artık sadece ben değil toplum da öğrenmiş olacak ki yazdığı kitap CHP ile Halk TV’yi alet etmesine rağmen bin adet bile satmamıştır.

Hakan Aygün’de zerre kalite varsa açıklasın, Fetullah Gülen bana 17 dava, İhlas Holding 1 milyonluk (trilyon) dava, Adnan Oktar 1 dava, Risale-Nurcular 2 dava açtı, ona bu tür tek bir dava olsun niye açılmadı acaba? Lütfen ayık kafada cevap!

KAYNAK: Sebahattin Önkibar / Aydınlık