Çarşamba , 18 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / ATALAY’DA FETÖ’CÜ ÇIKTI!

ATALAY’DA FETÖ’CÜ ÇIKTI!

FETÖ’cü ‘komedyen’ Atalay Demirci 15 Temmuz’dan sonra Demokrasi nöbetlerine çıktım, darbe gişimini lanetledim dese de gerçekler bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor.

Komedyen Atalay Demirci, resmi Twitter hesabı hack’lendikten sonra ortaya çıkan FETÖ yandaşı mesajlar için basın açıklamasında kandırıldım, Fethullah Gülen Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişiminden sonra benim de herkes gibi fikrim değişmiştir dese de gerçekler bir bir ortaya çıkıyor. Demirci 15 Temmuz’dan sonra demokrasi nöbetlerine çıkıp, darbe girişimi lanetledim dese de hem Hakan Şükür hem de Enes Kanter’le olan mesajları ortaya çıkmıştı.

GÜLEN SAHNE ATALAY DEMİRCİ’NİN ÇIKTI!

Bir TV yarışmasındaki birincilğinden sonra ünlenen Atalay Demirci’nin FETÖ’cü olduğuna bir kanıt da Ankara’dan geldi. Ulaşılan bilgiye göre Atalay Demirci’nin Ankara’daki programlarını yürüttüğü mekanın adı Gülen Sahne’ymiş. Üstüne üstlük Gülen Sahne’nin de komedyen Atalay Demirci’nin kendisine ait olduğu iddia ediliyor.

Fetullah Gülen’le aynı karede yer alan, basketbolcu Enes Kanter’den borç isteyen ve anlarsın kardeşim diye hitap eden, Hakan Şükür’le FETÖ yanlısı mesajlaşmalar yapan, bir mobilya firmasının reklamlarında oynayacak kadar ünlü olan, FETÖ’nün dershanelerinde programlara katılan Atalay Demirci’nin ‘Gülen’ adlı bir sahneye sahip olduğu ortaya çıktıktan sonra ne diyecek merak ediliyor. (ulke.com.tr)