Perşembe , 19 Kasım 2020
Anasayfa / DÜNYA / AMERİKA BU TÜRK KIZINI KONUŞUYOR !…

AMERİKA BU TÜRK KIZINI KONUŞUYOR !…

Amerika bu Türk kızını konuşuyor!

Henüz 13 yaşında ama Amerika’yı sallıyor. Dünyaca ünlü sanatçı Celine Dion’un sesine olan benzerliği ile dikkat çeken Maylin Uyanık Fox, ünlü müzik otoritelerinden tam not aldı.
Amerika bu Türk kızını konuşuyor!
Maylin Uyanık Fox henüz 13 yaşında ama Amerika’nın müzik dünyasının yeni yıldızı olmaya aday… Ses tonunun dünyaca ünlü sanatçı Celine Dion’a olan benzerliği ile dikkat çeken Maylin Fox yeni çıkardığı single şarkısı olan ‘How we do it’ ile bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor.

MÜZİK OTORİTERLERİNDEN TAM NOT ALDI

Çocuk yaşta aldığı oyunculuk ve ses dersleri ile sanat kariyerinde önemli adımlarla ilerleyen Maylin Fox bundan önceki yıllarda da bir çok televizyon ve reklam projesinde kamera karşısına geçti. Son çıkardığı single şarkısının video çekimlerinde 150 dansçı ile kamera karşısına çıkan Maylin, Amerika’daki ünlü müzik otoritelerinden tam not aldı.

“EN BÜYÜK HAYALİM TÜK KİMLİĞİMLE SESİMİZİ DUYURMAK”

Maylin Fox, ‘En büyük hayalim Amerika’da sanatım ile önemli yerlere gelip, Türk kimliğim ile burada sesimizi duyurmak.” dedi. Bu yaz ailesi ile birlikte tatil için Türkiye’ye gelecek olan Maylin şimdiden Türkiye’deki akranları ile bir araya gelmenin ve şarkılarını onlarla birlikte paylaşmanın heyecanını yaşıyor.