Cuma , 20 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / ALLAH’A DEĞİL ŞEYTANA KUL OLMUŞSUNUZ!

ALLAH’A DEĞİL ŞEYTANA KUL OLMUŞSUNUZ!

Bodrum’da karaya vuran küçük yavrunun fotoğrafını yayınlayıp, bizi suçlayan, bizlere küfürler, beddualar eden bir kısım alçak içindir bu yazı…

O çocuğun ve bir zamanlar Osmanlı toprağı olan her yerde akan kanın dolaylı değil, direkt sebebi sizlersiniz!

İçinizde taşıdığınız o ruh öyle bir kirli, öyle bir sefil ki, ne olaylardan birşey anlar, ne ders çıkarır, ne hakkı konuşur, ne kendine ne de bir başkasına faydanız olur.

Neymiş, Erdoğan tır tır silah göndermiş de, iç savaşı desteklemiş de bugün o insanların göç etmesi Erdoğan’ın yüzündenmiş de vs…

İşte akıl bu kadar zayıf, ruh da bu kadar kötülük yanlısı olunca yorumların ulaşabileceği sınırda böyle oluyor…

Birincisi, biz sizlerin lağım akan ağzınıza katlanarak Suriye’lileri bağrımıza bastık. Eğer sizlerin sözü dinlenmiş olsaydı, bugün binlerce Suriyeli çocuğun mezarı bile olmazdı.

Ayrıca;

Esad’ın, diktaya direnen halka eylemin ilk günü ateş açtığından, Esad yanlısı olmayan halkın öldürülme, tecavüz ve diğer tüm vahşi girişimlere maruz kaldığıdan, Suriye’de mezhepçiliğin tavana vurduğundan neden bahsetmezsiniz!?

Hele ki Chp’nin vekillerinin nasıl Esad yanlısı olduğunu, nasıl da Esad’ın çıkarları için mecliste dört döndüğünden hiç söz etmezsiniz!

Hani bir de herkesi kendiniz gibi aptal sanıyorsunuz ya! Esad lafı geçince Erdoğan’ın onunla geçmişte görüştüğünü söyleyerek birşey demiş olduğunuzu sanıyorsunuz!

Diplomasidir bu! Adamın alnında mı yazıyor halkını katledeceği.. Ama şerefsizlik ki sizin oy verdiğiniz insanların, 200 bin kişiyi öldürmüş adamın yalakası olduğunu görmeden, utanmadan bu lafları etmeniz!

Hilafeti kaldıran, Müslüman coğrafyasından tiksinen, şu ülke için tek bir hayırlı proje sunmayan CHP’yi 90 yıldır bu ülkenin meclisinde tutan da sizsiniz!

Şu gariban Müslümanların tek umudu Türkiye iken ve bu ülkenin barışa, kalkınmaya, güce ihtiyacı varken, kalkıpta projelerin hepsini durdurmak için dava açan, terör örgütlerini destekleyen, Türkiye’nin gelişimine engel olan, Cumhuriyet Halk Partisiyle övünecek kadar lanetsiniz!

Herşeyi geçtim! Yahu sizin ölenler umurunuzda mı yani? Siz ölenin ancak edebiyatını yaparsınız!

Ceset kullanmak sizin psikopat genlerinizin gereğidir. Biz bunu bilmiyor muyuz!

Berkin Elvan’ı nasıl da kullandınız! Normal şartlarda bir tane Alevinin derdini tasasını sorduğunuz var mı?

Yasin Börü de çocuk değil miydi?

Gezi’de şehit olan polislerden hiç bahsettiniz mi?

Asker şehit olunca Pkk’yı değil devletini suçlayacak kadar basit, askere gitmemek için habire öğrenim süresini uzatan, yahut bedelli gitmek için can atacak kadar şerefsizsiniz!

Siz ölüyü her şartta malzeme yaparsınız! Atam deyip sözde geberdiğiniz M. Kemal ölünce, manevi kızı Ülkü Adatepe’nin dahi maaşını kesti sizin desteklediğiniz Chp!

M.Kemal’in annesine mezar taşı bile yaptırmadınız! M Kemal’in annesinin mezarı nerede diye sorulsa kaçınız cevap verebilir?

Sözde inandığınız değerlere dahi yabancısınız!

Herşeyiniz yalan! Herşeyiniz ikiyüzlülük! Herşeyiniz kötülük!

Allah’a değil şeytana kul olmuşsunuz!