Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / DÜNYA / AK Parti’nin MHP heyeti belli oldu

AK Parti’nin MHP heyeti belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından hükümeti kurmakla görevlendirilen AK Parti Genel Başkanı Davutoğlu’na MHP ile yapılacak koalisyon görüşmelerinde eşlik edecek isimler belli oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hükümeti kurmakla görevlendirilen AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu koalisyon görüşmelerine devam ediyor.

Başbakanlık Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Başbakan Davutoğlu, bugün saat 13.00’te koalisyon turları kapsamındaMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile TBMM’de bir araya gelecek.

Görüşmede Davutoğlu’na, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal,AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Milletvekili Ertan Aydın’ın eşlik edeceği bildirildi.

MHP Heyeti de belli oldu

AK Parti ve MHP arasında gerçekleştirilecek koalisyon görüşmesinde MHP heyetindeki isimler de belli oldu.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, AK Parti ile gerçekleşecek koalisyon görüşmesinde MHP heyetinde Genel Başkan Bahçeli’nin yanı sıra Genel Başkan yardımcıları Semih Yalçın ile Ahmet Kenan Tanrıkulu, Grup Başkanvekili Oktay Vural, Genel Sekreter İsmet Büyükataman ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı da hazır bulunacak.

A Haber