Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / ADİL ÖKSÜZ VE ZEKERİYA ÖZ YAKALANDI

ADİL ÖKSÜZ VE ZEKERİYA ÖZ YAKALANDI

Eski Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili ve CHP Parti Meclis Üyesi Ali Özgündüz tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajda Adil Öksüz ve Zekeriya Öz’ün komşu bir ülkede yemek yerken yakalandıkları bilgisini verdi.

Eski Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili ve CHP Parti Meclis Üyesi Ali Özgündüz tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajda Adil Öksüz ve Zekeriya Öz’ün komşu bir ülkede yemek yerken yakalandıkları bilgisini verdi.  Resmi makamlarca doğrulanmayan bilgiyi twitter hesabı üzerinden veren Eski CHP’li Milletvekili Ali Özgündüz 17-25 aralık soruşturmalarını yapan Eski Savcı Zekeriya Öz ile Havacıların imamı olduğu iddia edilen Adil Öksüz’ün yemek yedikleri esnada ihbar üzerine yakalandıkları bilgisini paylaştı.

Firari olan Zekeriya Öz ve Adil Öksüz’ün komşu bir ülkede yemek yerken, bir vatandaşın onları tanıyıp fotoğraflarını çekerek ihbar etmeleri sonucu yakalandıkları bilgisini paylaşan CHP Parti Meclisi Üyesi Ali Özgündüz, sosyal medya hesabı twiter üzerinden yayınladığı mesajda “Aldığım özel bilgiye göre Zekeriya Öz ve Özel Hava Kuvvetleri imamı Adil Öksüz komşu bir ülkede tesadüfün yakalandı.” ifadalerini kullanarak Zekeriya Öz ve Adil Öksüz’ün yakalandığını iddia etti.

 

Ali Özgündüz Twitter Mesajları

Eski CHP’li Milletvekili Adil Öksüz ve Zekeriya Öz’ün komşu bir ülkede yemek yerken yakalandıklarını iddia etti. Bu iddia resmi makamlar tarafından henüz doğrulanmadı.