Cuma , 20 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / 4’ER MİLYON DOLARLIK TEKLİF

4’ER MİLYON DOLARLIK TEKLİF

Birbirine en çok yakışan çiftlerin başında gelen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’e Arap dünyasından güzel teklif… Bir firma, çiftin ‘Barbie ve Ken’ gibi bebeklerini yapmak için ikiliye 4’er milyon dolar teklif etti ..

Sanat dünyasının birbirine en çok yakışan çiftlerinden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, Arap dünyasındaki girişimcilere ilham kaynağı oldu. Türkiye’deki hayranlarının yanı sıra Ortadoğu’da da büyük ilgi gören ikilinin popülerliğini fırsata çeviren bir şirket kolları sıvadı. Katar, Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde en çok sevilen ikilinin kim olduğuna dair araştırma yapan şirket, Fahriye Evcen’le Burak Özçivit’in minyatür bebeklerini yapmaya karar verdi.

REKLAM YILDIZLARI
Arap girişimci, Barbie ve Ken gibi oyuncak bebekleri yapılacak Evcen ile Özçivit’e de 4’er milyon dolar yani yaklaşık 12 milyon lira teklif etti. Teklife sıcak bakan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in başka markalarla sözleşmeleri devam ettiği için anlaşmaya şimdilik imza atmadığı öğrenildi. Son iki reklam filminden yaklaşık 3 milyon lira kazanan Fahriye Evcen’le Ortadoğu’daki National Bank Dubai’nin 1 buçuk milyon dolarlık anlaşmasını kabul eden Burak Özçivit, bu teklifi de kabul etmesi durumunda yüklü bir servet kazanacak. Yer aldıkları diziler ve reklam kampanyalarıyla Türkiye başta olmak üzere Ortadoğu’da da büyük yankı uyandıran ünlü çiftin anlaşmaya önümüzdeki aylarda imza atacağı öğrenildi…