Salı , 17 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / 14 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

14 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün ikili ilişkiniz veya ortağınız olan kişilerle baskı nedeniyle gerilim yaşamanız mümkündür. Üstelik karşılıklı empati ve duygusal destek ihtimallerinin de minimumda yaşanacağı göz önüne alınırsa, olumsuz hissedebileceğiniz ve iç dengenizi bulmakta zorlanabileceğiniz bir gün deneyimleyebilirsiniz. Ay/Plüton arası etkileşim mevcut olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Hizmet alanınızda ve gündelik işlerinizde izlediğiniz yolda, üzerinizde yoğun bir duygusal baskı hissedebilirsiniz. Bu baskının niteliği sizde olmadığını düşündüğünüz zihinsel donanım noksanlığı olabilir. Kendinizi sebepsiz yere yetersiz hissetmeniz akşam saatlerinde kabuğunuza kapanma süreciyle son bulacaktır. Zoraki bir diplomasi hissi deneyimleyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Çocuklarınızın yaşantılarıyla ilgili anlayış farkı nedeniyle baskı uygulama durumunda olabilirsiniz. Unutmayın ki sizin onlara herhangi bir konuda yaptırım baskısı uygulamanız onlardan gelecek tepkilerin de sizin üzerinizde duygusal bir baskı oluşturması bir gerçektir. Akşam saatlerinde içsel dengenizi keyif aldığınız etkinlikler sayesinde bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Ev yaşantınız ve ebeveyninizle ilgili ortağınızdan veya özel ilişkinizden duygusal baskı görmeniz olasıdır. İlişkiniz veya ortağınız için yaşadığınız yeri değiştirme veya ailesel ilişkilerinize müdahil olunması tadınızı kaçırabilir. Akşam saatlerine doğru yaşam alanınızda yalnız kalıp önünüzdeki dönemi planlamanız olasıdır. Gerginlikler bu şekilde giderilebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Gündelik iş yükünüzün sosyal alandan geri kalmanıza ve sizi bireyselliğe itmesine şahit oldukça üzerinizde baskı oluşabilir. Duygusal veya ruhsal tüm maddi ve manevi değer yarattığınız alanlarda bu baskıyı hissetmeniz olasıdır. Kendinizi yetersiz hissetmek için sebep arayabilir halde bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyalleşme ihtiyacınız artabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Çocuklarınızla ilgili sorumluluklar yahut evliliğinizle ilgili konularda üzerinizde duygusal baskı hissetmeniz mümkündür. Hayatınızın keyifli alanlarıyla ilgili sanki hak etmiyormuşsunuz gibi bir suçluluk duygusu hissetmeniz de olasıdır. Akşam saatlerinde komşularınızla vakit geçirmek ve çene çalmak sizi ruhsal olarak rahatlatabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Akşam saatlerine kadar oldukça dengeli enerjiler hissedebilir, kendinize dönük olmak isteyebilirsiniz. Eviniz ve ebeveyninizin sorumlulukları nedeniyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde duygusal ve ruhsal maneviyat dengesini yakalamak için enerjiler ağırlaşacak. Akışta kalmalı ve rahatlamalısınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Ruhsal anlamda bugün akşamüstüne kadar aktif ve dengeli ilişkiler kurarak ilerleyebilirsiniz. Ancak eğitim, pazarlama, medya, iş bağlantıları alanlarında kendinizi baskı altında hissedebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Yetişmeyen iş konuları ve sıkışık teslim süreleri sizi bunaltabilir. Akşamüzerinden itibaren akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Her ne kadar ağır enerjilere sahip olduğunuzu düşünseniz de özellikle hizmet alanınızda yapacağınız bağlantılar, doğru iletişim ve çalışanlarınızla güven verici diyaloglar sayesinde önemli fırsatları yakalamanız mümkündür. Akşam saatlerinde Ay’ın boşluk etkisi nedeniyle ağır enerjilere sahip olacağınızdan kendinizi rahatlatacak aktivitelere yönelmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Dış çevrenize ve kendinize karşı cansız ve soğuk olduğunuzu düşünebilirsiniz. Kendi kendinizi baskı altına alacak konuları zihninizde tasarlayıp bundan rahatsız olmanız olasıdır. Bu durum akşamüstüne kadar devam edecek. Hedeflerinizi belirlemeniz için uygun saatler akşam Ay’ın boşluk etkisine kadar devam edecektir. Daha sonra ise zihninizi boşaltmalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
İçsel olarak kendinizi ağır sorumluluk ve disiplinle sınıyorsunuz. Fikirlerinizin ve inandığınız değerlerin karşılık bulamadığını ve anlaşılamadığınızı hissediyorsunuz. Yine de kendinizi ispat edecek itici güce sahipsiniz. Akşam saatlerinden itibaren öncelikle zihinsel ve ruhsal olarak kendinizi rahatlatmaya ihtiyacınız olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızın krizli alanları ve ortaklaşa kazanımlarla ilgili sorumlu bir çalışma azmine sahip olacaksınız. Ancak bu biraz da maddi korkularınızı açığa çıkaran bir baskı neticesinde olacaktır. Akşam saatlerinde enerjiniz ve sezgileriniz düşeceği için özellikle bilinçaltınızı rahatlatıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Yahut hafif bir müzik eşliğinde gevşeyebilirsiniz.